Kim jest Marta Ścisłowicz, aktorka z serialu Blondynka, przyjaciółka Huberta Urbańskiego?

2018-05-09 9:12

Marta Ścisłowicz, gwiazda serialu "Blondynka", na festiwalu Off Camera pokazała się z bardzo rozrywkowej strony. Na jednej wieczoronych imprez flirtowała z Hubertem Urbańskim i w pewnym momencie pokazał mu majtki. Kim jest Marta Ścisłowicz? Jej rola w "Blondynce" to nie jedyny dorobek artystyczny. W jakich serialach jeszcze grała Marta Ścisłowicz i z kim spotyka się prywatnie?

Kim jest Marta Ścisłowicz?

Marta Ścisłowicz ma na koncie wiele ról w serialach. Widzowie znają ją jednak przede wszystkim jako Majkę z "Blondynki", jedną z przyjaciółek Sylwii Kubus (Natalia Rybicka), żonę Maneja (Tomasz Borowski) i mamą jego dwójki dzieci - córeczki Arnoldzi i synka Arnolda. Aktorka w "Blondynce" gra od sześciu sezonów. Jeśli powstanie kolejna 7 seria na pewno nie zabraknie w niej Majki.

W jakich jeszcze serialach grała Marta Ścisłowicz? Kilka lat temu wcielała się w m.in. w postać Beaty Zarzyckiej w "O mnie się nie martw", Magdy w "Strażakach", ginekologa Magdy Żelichowskiej w serialu "Lekarze", czy Olgi, siostry Ali Zduńskiej w "M jak miłość". Marta Ścisłowicz to doświadczona serialowa aktorka, która może się pochwalić wieloma rolami w hitowych produkcjach.

Marta Ścisłowicz prywatnie - kto jest jej partnerem?

Prywatnie Marta Ścisłowicz spotyka się z aktorem Piotrem Żurawskim, znanym z roli Romka w "Czasie honoru", który jest z kolei bratem aktora Michała Żurawskiego, czyli Piotra z "Drugiej szansy". Para spotyka się już od jakiegoś czasu. Na razie jednak nie planuje ślubu. Marta Ścisłowicz nie myśli też o założeniu rodziny. Dwa lata temu w jednym z wywiadów powiedziała, że nie chce jeszcze wyjść za mąż i mieć dzieci.

Patrz: Hubert Urbański rozgrzał gwiazdę "Blondynki"! Seksowna bielizna Marty Ścisłowicz [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE