Kim są rodzice Joanny Opozdy? Antek Królikowski będzie mógł liczyć na tanie wakacje!

2021-08-04 13:05
Kim są rodzice Joanny Opozdy? Antek Królikowski będzie mógł liczyć na tanie wakacje!
Autor: Instagram A. Krolikowski, J. Opozda Kim są rodzice Joanny Opozdy? Antek Królikowski będzie mógł liczyć na tanie wakacje!

Joanna Opozda (33 l.) i Antek Królikowski (32 l.) biorą ślub! Wielu nie może uwierzyć, że aktor chce spędzić resztę życia u boku jednej partnerki! To dzieje się naprawdę! Niedawno informowaliśmy o szczegółach ceremonii. Znamy datę i miejsce ślubu Opozdy i Królikowskiego. Czy przy organizacji pomagali im bliscy? Kim są rodzice Joanny Opozdy? Okazuje się, że Antek Królikowski będzie mógł liczyć na tanie wakacje!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub już w ten weekend! Wiemy, gdzie odbędzie się ceremonia, o czym informowaliśmy tutaj: Atrakcje i menu na weselu Opozdy i Królikowskiego. Ceny powalają! To będzie impreza, którą niektórzy określiliby mianem "ślubu marzeń". Według naszych wyliczeń, przyszła para młoda mogła przeznaczyć na nie naprawdę ogromną sumę, co przeczytacie w polecanym wyżej artykule. Czy Joanna Opozda i Antek Królikowski sami zapłacili za wykwintne przyjęcie? Może pomogli im bliscy? Jedno jest pewne, rodzice Joanny Opozdy z pewnością zadbają o wspaniałą podróż poślubną córki, jeśli tylko ich o to poprosi. W przyszłości Antek Królikowski wraz z małżonką mogą liczyć na tanie wakacje! Dlaczego? Wyjaśniamy kim są rodzice Opozdy.

Kim są rodzice Joanny Opozdy? Mama aktorki to prawdziwa piękność

Joanna Opozda jest bardzo związana z rodzicami. Na Instagramie zdarza jej się pokazywać zdjęcia z kochaną mamą. Jak przyznaje aktorka, to jej największa miłość i wierna przyjaciółka. Nikt nigdy w życiu nie wierzył we mnie i nie wspierał mnie tak jak ona, jestem taka wdzięczna!! Dziękuję za wszystko!!! - pisała o mamie w dniu jej 50. urodzin. W tym roku, mama Joanny Opozdy skończyła 55 lat, urodziła się 30 lipca. Fani nie mogą jednak uwierzyć, że rodzicielka przyszłej żony Antka Królikowskiego jest w tym wieku. Wyglądają bowiem jak siostry! Noszą długie włosy w kolorze blond, znają się też na makijażu, co widać na opublikowanych zdjęciach i mają prawdziwe wyczucie stylu, co możecie zobaczyć poniżej. W dalszej części artykułu dowiecie się też, czym zajmują się rodzice Joanny Opozdy.

SPRAWDŹ: Michał Wiśniewski szaleje bez ubrania! Do tego ukryta butelka w tle

Rodzice Joanny Opozdy. Kupili luksusowy hotel na Madagaskarze

Dariusz Opozda to tata aktorki. Wraz z żoną postanowił zainwestować w poważny biznes. Rodzine Opozdy kupili luksusowy hotel na Madagaskarze: To prawda, kupiliśmy tu hotel, teraz go modernizujemy i rozbudowujemy - przyznał Pan Dariusz w rozmowie z portalem Kielce Nasze Miasto. Zdradził też, że to pierwszy taki biznes w afrykańskim kraju: Jesteśmy na Madagaskarze pierwszym, czysto polskim hotelem. Naszym dyrektorem hotelu jest pan Andrzej Małek, człowiek który mieszka tu 17 lat i ma polskie biuro podróży. Połączyliśmy siły i powstaje coś fajnego. To właśnie tam na błogie chwile relaksu wybrała się Joanna Opozda wraz z siostrą Aleksandrą. Myślicie, że w przyszłości Antek Królikowski również będzie mógł liczyć na gorące wakacje na Madagaskarze u boku żony?!

ZOBACZ: Robert Makłowicz zapytany o alkohol. Szczera odpowiedź na temat wódki

Antek Królikowski o „Pętli” Patryka Vega: Prywatnie nie chce mieć nic wspólnego z bohaterami tego filmu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE