Klaudia El Dursi wpuściła kamery do nowego mieszkania.

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Tu jest jakby luksusowo!

Klaudia El Dursi wpuściła kamery do nowego mieszkania. Co za wystrój!

2022-12-29 19:20

Klaudia El Dursi (33 l.) pokazała wnętrza nowego apartamentu. Gwiazda zdradziła również, że choć mogła już wpuścić kamery DDTVN do swojego świeżo wykończonego domu, to niestety święta musieli jeszcze spędzić w hotelu. Wszystko przez przeciągający się remont! Teraz fani mogli podejrzeć, jak modelka urządziła swoje lokum. Zobaczcie więcej poniżej!

Klaudia El Dursi pokazała, jak wygląda jej nowe gniazdko! Nie urządziła w nim jednak świąt. "Niekończąca się opowieść"

Klaudia El Dursi zaprosiła do nowo urządzonego lokum ekipę DDTVN, aby pochwalić się efektami remontu swojego gniazdka. Okazuje się także, że rodzina gwiazdy nie mogła niestety spędzić w nim pierwszych świąt, ze względu na przeciągający się remont. 

Pierwsi goście ??‍♀️ z kamerami do naszego nowego mieszkania wpadła ekipa Dzień Dobry TVN. Miał być świąteczny klimat i rozmowa o Świętach w nowym domu, ale .. nie wyszło ? bo wiadomo .. remont się przeciągnął - pisała rozbawiona Klaudia El Dursi.

Przy okazji pokazała nagranie, na którym fani mogli podejrzeć wnętrza nowego apartamentu modelki, w którym zamieszka z partnerem, Jackiem Leszczyńskim, oraz dwójką swoich synów - 13-letnim Dawidem i 8-letnim Janem. Wrażenie robi zwłaszcza okazała kuchnia, utrzymana w kremowej kolorystyce, z dużymi, kanapowymi pufami do siedzenia. Naszą uwagę zwrócił zwłaszcza oryginalny kształt blatu i ciekawe oświetlenie nad nim.

Fanom przypadła do gustu także przestronna garderoba modelki!

Oglądałam w Dzień Dobry TVN bardzo pięknie mieszkanie stylowe ,eleganckie i ta garderoba mega ❤️? - pisała jedna z zachwyconych fanek. Komplement wyraźnie ucieszył gwiazdę!

Ahhhh dziękujeeee❤️ - odpisała Klaudia El Dursi. Teraz prezenterka i jej rodzina mogą już zacząć się zadomawiać!

Sonda
Czy podoba Ci się nowe mieszkanie Klaudii El Dursi?
Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?
Nasi Partnerzy polecają