Klaudia Halejcio dopiero urodziła, a już mówi o powrocie do pracy

2021-07-26 15:48
Rezydencja Klaudii Halejcio. Aktorka pokazała luksusowe wnętrza
Autor: AKPA Rezydencja Klaudii Halejcio. Aktorka pokazała luksusowe wnętrza

Na początku czerwca po raz pierwszy została mamą, a Klaudia Halejcio (31 l.) już myśli o powrocie do pracy. Gwiazda "Pierwszej miłości" będąc w ciąży zaplanowała, że jej urlop macierzyński będzie bardzo krótki. Aktorka ma już nawet dodatkowe zajęcie, któremu poświęci się już niebawem. Kto wtedy zajmie się jej córką? Decyzja już zapadła.

Od kiedy została mamą, jej życie wywróciło się do góry nogami. Klaudia Halejcio całkowicie poświęca się swojej córce Nel i przez wzgląd na maleństwo postanowiła przenieść się z ukochanym i dzieckiem bliżej natury. Gwiazda "Pierwszej miłości" nie zamierza jednak rezygnować ze swojego dotychczasowego życia. Jak twierdzi, już przed porodem postanowiła, że szybko wróci do pracy.

- Kiedy byłam w ciąży, mówiłam, że chcę wrócić najszybciej, jak będzie to możliwe. Ale teraz już czuję, że ta decyzja będzie dla mnie trudniejsza, niż przypuszczałam. W tym momencie zajmujemy się z Oskarem naszą córką tylko we dwoje. Dziadkowie mają swoje zajęcia i na razie nam nie pomagają. Ponieważ karmię piersią i chciałabym, by udało mi się to robić jak najdłużej, to myślę, że w pierwszych miesiącach będę zabierała ze sobą Nel do pracy. A jak będzie naprawdę? Zobaczymy - powiedziała w "Party". 

Aktorka bała się, że nie będzie miała do czego wracać. Na szczęście tak się nie stało, a Klaudia dostaje nawet nowe propozycje. 

- Był taki moment, kiedy zwierzałam się Oskarowi, że mój zawód jest kapryśny i że po kilkunastu miesiącach pewnie wszyscy o mnie zapomną.  Jednak tak się chyba nie stało. Teatr Komedia czeka, a od września dołączam do kabaretu Paranienormalni. Muszę ci powiedzieć, że jak moja córka pojawił się na świecie, wszystkie obawy wyleciały mi z głowy. Żyję teraz chwilą skupiona na małej - dodała. 

ZOBACZ: Jerzy Połomski traci pamięć. Szokujące doniesienia

Mama wraca do pracy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE