Prawda wyszła na jaw

Nagadali głupot o narzeczonym Klaudii Halejcio! Aktorka bez ściemy wyjawiła, jak jest w rzeczywistości

2023-09-15 11:57

Klaudia Hajecio i Oskar Wojciechowski od kilku lat są parą, a w 2021 roku na świat przyszła ich córeczka Nel. Rodzina i fani aktorki czekają na jej ślub, bo od zaręczyn minęło już sporo czasu. Narzeczony Klaudii Halejcio nie narzeka na brak pieniędzy, a para wspólnie z dzieckiem mieszka w luksusowej willi, której wartość szacuje się na 9 mln złotych! Złośliwi komentowali, że Oskar Wojciechowski jest "bogaty z domu". Okazało się, że ludzie nagadali głupot o narzeczonym aktorki.

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski zaręczeni. Co ze ślubem?

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski cały czas żyją w związku nieformalnym, mimo że biznesmen już dawno oświadczył się aktorce znanej m.in. z serialu "Złotopolscy". Co z tego, skoro o ich ślubie na razie nic nie wiadomo. Z tego powodu ma nawet dochodzić do spięć między narzeczonymi. - To jest drażliwy temat, za który Oskar jest na mnie bardzo obrażony. Obiecałam, że zorganizuje ślub już w zeszłym roku, ale nic nie zorganizowałam - przyznała bez ogródek Klaudia Halejcio w rozmowie z Jastrząb Post. -  Ja jestem taką osobą, która kocha piękne przyjęcia, jestem estetką, chciałabym, żeby to było wyjątkowe, że aż nie umiem się za to zabrać, bo to mnie stresuje - tłumaczyła nietypowo. W końcu jednak do ślubu chyba kiedyś dojdzie. To jednak nie jest jedyne zmartwienie aktorki. Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski muszą się mierzyć z dziwnej treści plotkami na swój temat. Aż dziw bierze, jakie głupoty ludzie gadają! 

Klaudia Halejcio bez ściemy o pieniądzach narzeczonego Oskara Wojciechowskiego

Rozpowszechniane były "informacje" o tym, że Oskar Wojciechowski pochodzi z bardzo zamożnej rodziny i dlatego ma tyle pieniędzy. Aktorka w rozmowie z Pomponikiem odniosła się do tych "rewelacji" i bez ściemy wyjawiła, jak to jest w rzeczywistości. - To jest bardzo ciekawe. Nam się to bardzo podoba, bo chcielibyśmy być z takich rodzin - wyznała z przekąsem Klaudia Halejcio. - Oskar to jest chłopak, który przyjechał ze wsi. Trzy domy, pola kukurydzy... Do wszystkiego doszedł sam. Dziś bardzo pomaga swoim rodzicom - dodała była gwiazda serialu "Złotopolscy", która jest dumna ze swojego narzeczonego. 

Zobacz naszą galerię: "Kim jest narzeczony Klaudii Halejcio?"

Quiz Oni tak się naprawdę nazywają! Dopasuj nazwisko do gwiazdy

Pytanie 1 z 14
Czesław Niemen to:
Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?