Klaudia Halejcio o pierwszych chwilach z córeczką. Takie emocje nie towarzyszą każdej mamie

2021-08-06 8:37
Klaudia Halejcio o pierwszych chwilach z córeczką. Takie emocje nie towarzyszą każdej mamie
Autor: Instgaram Klaudia Halejcio o pierwszych chwilach z córeczką. Takie emocje nie towarzyszą każdej mamie

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą po raz pierwszy. Aktorka nie należy do tych, które kryją się z życiem prywatnym. Wręcz przeciwnie. Gwiazda "Pierwszej miłości" ochoczo pokazuje życie w nowej, luksusowej willi, gdzie spełnia się jako świeżo upieczona mama. Tym razem pokazała koleją porcję zdjęć z córeczką i zdobyła się na szczere wyznanie.

Klaudia Halejcio została mamą raptem dwa miesiące temu. Na jej Instagramie nie brakuje rozkosznych zdjęć, czułych opisów, śmiesznych scenek rodzicielstwa. Tym razem jednak zrobiło się poważnie. Gwiazda seriali zdradziła, jak czuła się w pierwszych dniach po porodzie. 

ZOBACZ: Klaudia Halejcio pokazała uroczy pokoik dla córki. Fani grzmią: Ile niebezpieczeństw!

Pierwsze uczucia młodej mamy

Aktorka przyznaje, że pierwsze dni przeżyła w strachu. Bala się, by nie skrzywdzić maleńkiej Nel.

"Jak pierwszy raz podniosłam Nel tak się bałam 🙈 byłam bardzo zestresowana by nie zrobić jej krzywdy… była taka malutka delikatna i krucha. Nie mogę uwierzyć jak ona z każdym dniem się zmienia i jak ja czuje się pewniej w roli mamy 🥰" - czytamy na Instagramie Halejcio.

I oczywiście takie emocje towarzyszą młodym rodzicom. Częściej zdarza się jednak, że to tatusiowie po narodzinach boją się trzymać maleństwo na rękach. Jest w ich oczach takie delikatne i kruche. Przygotowane na to mamy mogłyby pewnie nie robić nic innego, tylko tulić maluszka do serca. 

Dramatyczny poród Katii w M jak Miłość. Przy narodzinach Natalii zabraknie Łukasza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE