Klaudia z Rolnik szuka żony sprzedaje choinki

i

Autor: FB/@rolnikszukazonytvp

Skusicie się?

Klaudia z "Rolnik szuka żony" sprzedaje choinki. Tyle musicie zapłacić za drzewko od gwiazdy TVP!

2022-12-12 12:50

Klaudia to uczestniczka 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Młodej kobiecie udało się znaleźć miłość - jej wybrankiem został Valentyn. Klaudia prowadzi ekologiczną plantację świerków, więc w okresie przedświątecznym ma ręce pełne roboty. Wiemy, ile trzeba zapłacić za drzewko wyhodowane pod okiem gwiazdy TVP!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie, wiele osób zaczyna rozglądać się za choinkami. Niektórzy stawiają na plastikowe drzewka, inni zaś stroją żywe świerki lub jodły. Właściciele plantacji choinek w okresie przedświątecznym mają ręce pełne roboty. Doskonale wie o tym Klaudia z 9. edycji "Rolnik szuka żony", która prowadzi ekologiczną plantację świerków tuż obok swojego domu rodzinnego. W jednym z pierwszych odcinków ostatniego sezonu programu, kandydaci Klaudii - Konrad, Kamil i Valentyn pomagali jej w przycinaniu młodych drzewek. Teraz choinki trafiły do sprzedaży. Oferta Klaudii została opublikowana w jednym z serwisów ogłoszeniowych.

Klaudia z "Rolnik szuka żony" sprzedaje choinki. Ile kosztują?

Jak możemy zobaczyć, ceny choinek sprzedawanych przez gwiazdę 9. edycji "Rolnik szuka żony" są bardzo atrakcyjne. Za drzewko o wysokości od 180 do 250 centymetrów trzeba zapłacić 60-80 złotych. Rolniczka oferuje też zniżkę osobom, które chcą kupić drzewka w hurtowej ilości. Warto dodać, że w tym roku ceny choinek przyprawiają o ból głowy. W internecie trzeba zapłacić za nie nawet 150-200 złotych. Jeszcze więcej liczą sobie handlarze na stoiskach, u których wysokie drzewko kosztuje nawet do 300 złotych!

Skusilibyście się na choinkę od gwiazdy "Rolnik szuka żony"? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
A Ty jaką choinkę wolisz? Żywą czy sztuczną?
Nasi Partnerzy polecają