Kłótnia o "Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović ostro odpowiada Arturowi Barcisiowi

2021-09-23 22:34
Kłótnia o Taniec z gwiazdami. Iwona Pavlović ostro odpowiada Arturowi Barcisiowi
Autor: akpa

Artur Barciś nadal czuje niesmak po swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami". W ostatnim wywiadzie aktor zarzucił Iwonie Pavlović, że go upokorzyła przed kamerami. Ta nie pozostała mu dłużna i skomentowała jego słowa.

Każda edycja "Tańca z gwiazdami" to wielkie emocje. Nie tylko dla widzów, ale przede wszystkim uczestników tego tanecznego show. Artur Barciś do dziś nie może się pogodzić ze swoją porażką w programie, mimo że od jego występu minęło 10 lat. Co ciekawe największe pretensje ma do Iwony Pawvlović, która według niego upokorzyła go przed kamerami. Co na to jurorka?

ZOBACZ: Nagrali Iwonę Pavlović na plaży, była w kostiumie kąpielowym. Na widok jej ciała padniecie!

Barciś nadal przeżywa swój występ w "Tańcu z gwiazdami"

Może trudno w to uwierzyć, że aktor znany między innymi z "Miodowych lat", czy "Rancza", wciąż rozpamiętuje swój udział w "Tańcu z gwiazdami". W programie dotrwał do siódmego odcinka, po którym wycofał się z powodu kontuzji nogi. Okazuje się, że Barciś do dziś jest oburzony postawą Pavlović i jej krytyką.

- Po występie usłyszałem on pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała. Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody – mówił w rozmowie z Wirtualna Polską.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź znanej jurorki.

Pavlović odpowiada Barcisiowi

Iwona wydaje się być mocno zdziwiona takimi słowami Barcisia.

- Nie do końca wierzę, że tak powiedział, ponieważ moim zdaniem w tym programie nigdy nikogo nie upokarza, więc nie sądzę, żeby to była jego intencja – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Uważa też, że nigdy nie powinno się stosować taryfy ulgowej dla żadnego z uczestników. Nawet, gdy zmagają się z kontuzją.

- Proszę pamiętać, że w takich programach, gdzie jest ocena, nie ma czegoś takiego jak „poproszę o wysoką notę, bo ja jestem dziś nie w formie”. Takich rzeczy nie ma, trzeba się liczyć z oceną – dodała gwiazda.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE