Kocham Ciebie Całą - biesiadny utwór Tomasza Tokarza hitem każdego wesela

2017-11-28 3:38
tomasz tokarz
Autor: materiały prasowe

Wiele wskazuje na to, że muzyk z Torunia doczekał się własnego hitu na miarę niemal taką samą jak "Ona tańczy dla mnie" Weekendu. Teraz na polskich weselach ludzie szaleją przy numerze Tokarza "Kocham Ciebie Całą".

Przebój Tomasza Tokarza, pt. "Kocham Ciebie Całą" pojawia się coraz częściej na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, a w szczególności na weselach. Utwór utrzymany w klimatach biesiadnego disco polo opowiada jak bardzo subtelnie można wyrazić uczucie do kobiety. - Cieszy mnie, że mój niepowtarzalny styl został zauważony i doceniony przez polskie społeczeństwo. Nie ma nic piękniejszego i bardziej motywującego dla artysty, jak fakt, że ludzie chcą słuchać moich piosenek - mówi "Super Expressowi" Tomek Tokarz. Kawałek jest bardzo skoczny, taneczny, melodyjny, idealny do zabawy i od razu wpada w ucho. Zdjęcia to klipu powstały w Warszawie. Kto jeszcze nie słyszał tego utworu to zachęcamy do słuchania i oglądania w serwisie YouTube, gdzie numer doczekał się w bardzo krótkim czasie prawie 8 milionów odsłon. Sami przyznacie, że nóżka chodzi!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE