KOCHANEK Mrozowskiej namawia ją na ROZWÓD

2012-12-28 10:08

Jak pisaliśmy na se.pl, kilka miesięcy temu Monika Mrozowska rozstała się z mężem. Jednak formalnie para w dalszym ciągu jest małżeństwem. Do rozwodu namawia ją natomiast jej nowy kochanek. Czy w tej sytuacji Mrozowska przestanie bać się zemsty męża i uporządkuje swoje sprawy?

Kilka miesięcy temu Monika Mrozowska i jej mąż Maciej Szaciłło rozstali się, o czym informowaliśmy na se.pl. Mimo że para nie jest razem, w dalszym ciągu jest małżeństwem. Gwiazda Rodziny zastępczej nie spieszy się z rozwodem, gdyż chce zaczekać, aż jej mąż trochę ochłonie.

Patrz też: MROZOWSKA boi się ZEMSTY MĘŻA

Aktorka obawia się, że gdyby teraz doszło do rozwodu to na sali sądowej mógłby rozegrać się prawdziwy dramat. Z drugiej strony nowy partner Mrozowskiej nie czuje się komfortowo w tej sytuacji i namawia ukochaną, by jak najszybciej uporządkowała swoje sprawy.

- Dla niego to też nie jest łatwe. Tym bardziej, że ich związek nazywany jest ciągle „romansem”, co mu się nie podoba. Dlatego chciałby, żeby Monika była już oficjalnie wolną kobietą - zdradza Faktowi znajomy Mrozowskiej.

Co w tej sytuacji zrobi Mrozowska? Będzie walczył o nową miłość czy może zrobi wszystko by chronić męża?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE