Justyna Wasilewska

i

Autor: WBF

Kolejna aktorka zdradziła, że ma dziewczynę. To gwiazda hitów TVN Justyna Wasilewska

2022-06-25 20:08

Co za wysyp coming outów u polskich aktorek. Tym razem o byciu lesbijką opowiedziała Justyna Wasilewska (37 l.), która obecnie znana jest z serialu TVN "Nieobecni". - Uwielbiam czas ze swoją dziewczyną - wyznała aktorka na łamach magazynu "Twój Styl".

Justyna Wasilewska to aktorka, która odnosi sukcesy na deskach teatralnych. Była pracownica Teatru Jaracza w Łodzi od roku 2014 jest aktorką teatru TR Warszawa. Z powodzeniem grywa także w filmach i serialach. Szerokiej publiczności znana jest z takich produkcji jak: "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Samo życie", "Hotel 52", "Na dobre i na złe", czy "Czas honoru". Wystąpiła także w "Drugiej szansie", czy "Sztuce kochania. Historii Michaliny Wisłockiej".

O jej życiu prywatnym do ostatniego wywiadu, praktycznie nie wiele wiedziano. Teraz okazuje się, że gdy była nastolatką i mieszkała we Wrocławiu, jej rodzina przeżyła prawdziwy dramat. W czasie powodzi tysiąclecia w 1997 roku, stracili dorobek życia i stali się biedni. Wielka woda zniszczyła firmę jej ojca - zakłady - pralnię i szwalnię.

- Jednego dnia wszystko, cały świat się zmienił. Nagle nie mieliśmy na chleb. Mój ojciec się załamał, a mama nie pracowała zawodowo i zajmowała się mną i moim bratem. Ja miałam, oczywiście w swoim wyobrażeniu, na swojej głowie odpowiedzialność za nich oboje. Powódź stała się symbolicznym momentem kończącym moje dzieciństwo - wyjawiła Wasilewska.

Aktorka odważyła się także dokonać coming outu na łamach pisma.

- Chodzę do lasu na spacery z psem Staszkiem. Lubię jeść coś dobrego i jestem coraz lepsza w gotowaniu. (...) Co jeszcze? Lubię spotkania z ludźmi, przytulanie i inne rzeczy, ale najbardziej uwielbiam czas ze swoją dziewczyną - powiedziała.

Już wiadomo, kim jest jej partnerka. Justyna Wasilewska opublikowała zdjęcie z dziewczyną. To reżyser filmowa Zuzanna Grajcewicz (28 l.), która była asystentem by "Weselu 2" Wojciecha Smarzowskiego.

Przypomnijmy, że ostatnio swoją homoseksualną orientację seksualną wyjawiły takie aktorki jak: Marcjanna Lelek z "M jak miłość", Helena Urbańska i Grecie Burzyńskiej z "Na Wspólnej" i Joanna Balasz z "Barw szczęścia".

Aktorka hitów TVP pokazała swoją dziewczynę. To menadżerka gwiazd

Sonda
Czy znasz osobiście przedstawiciela/przedstawicieli środowiska LGBTQ+?
Arabowie usłyszeli prawdę o LGBT w Polsce. Są w szoku. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE