Elsie Mogford nie żyje

i

Autor: Facebook Caylee.sangels Elsie Mogford nie żyje

Kolejny cios w serce. 65-letni multimilioner znów stracił żonę. Cały świat pochłonięty tajemniczą śmiercią

2021-08-27 14:39

Cały świat przeżywa tajemniczą śmierć żony brytyjskiego multimilionera. Steve Mogford znów pogrążony jest w żałobie. Pięć lat temu zmarła jego pierwsza żona. Druga ukochana była od niego o 28 lat młodsza - zmarła nagle podczas wakacji na Minorce. Eksperci dociekają, co takiego wydarzyło się w luksusowej posiadłości? Szukają przyczyny śmierci. Sprawdźcie to!

Sprawa śmierci brytyjskiego multimilionera poruszyła światowe media. Biznesmen szefuje firmie United Utilities Group - największej brytyjskiej spółce wodociągowej notowanej na giełdzie. Pięć lat temu zmierzył się z potworną tragedią. Zmarła jego pierwsza żona Barbara. Przegrała w walce z rakiem piersi. Odchodząc miała 61 lat. Z tego małżeństwa Steve Mogford ma dwie córki. Miłość znów się do niego zwróciła w postaci pięknej Elsie, która sama była po przejściach. Z poprzedniego związku miała dwóch synów. Przyjaciele wspominają ją jako czułą matkę i panią domu. Jeździła konno, startowała nawet w zawodach. Para spędzała czas w luksusowej posiadłości Mogforda na Minorce. Nagle kobieta zasłabła, nie udało się przywrócić jej czynności życiowych. Wezwano oczywiście pogotowie, ale było za późno. W szpitalu stwierdzono zgon. Śledczy badają przyczynę śmierci. Wśród miejscowych krążą pogłoski o tym, że kobieta miała atak serca. 

Zmarli nagle. Gaca, Mończyk i seksbomba PRL. Niezapomniani

ZOBACZ: Jan Nowicki w ogniu krytyki. Naraził się za słowa o własnej córce: "W każdym z nas drzemie pedofil"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany