Kontuzjowany Kupicha byczy się w Sopocie. Żona mu usługuje. Ale po piwko pokuśtykał sam [ZDJĘCIA]

2022-08-06 4:40

Taki to pożyje! Piotr Kupicha (43 l.) byczy się na wczasach w Sopocie i może czuć się tam jak prawdziwy król. Jego ukochana robi prawie wszystko za niego. Artysta przeszedł operację nogi, chodzi o kulach, więc żona ubiera go, masuje. Tylko po piwo lider zespołu Feel kuśtyka sam. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Kilka tygodni temu Piotr Kupicha naderwał ścięgno Achillesa. Kontuzja była na tyle poważna, że konieczna była operacja. Od miesiąca piosenkarz porusza się o kulach. Na szczęście może liczyć na pomoc swojej ukochanej Eweliny (33 l.). ZOBACZ WIĘCEJ: Piotr Kupicha poważnie kontuzjowany! Co z koncertami zespołu Feel?

ZOBACZ TAKŻE: Kupicha przez swój największy przebój trafił do sądu. Ale afera

Piotr Kupicha wraz z żoną i córką wypoczywają właśnie w Sopocie. Żona muzyka na plaży robiła wszystko, by kontuzjowany mąż nie musiał się wysilać. Podawała mu wszystko, czego zapragnął, wysmarowała go olejkiem do opalania, a nawet poprawiała mu czapkę. Ale okazało się, że Piotrek wcale nie jest aż tak unieruchomiony, jak mogłoby się wydawać… Gdy Ewelina akurat zajmowała się ich córką Jagódką (8 l.), artysta sam pokuśtykał do baru po zimne piwko (zapewne bezalkoholowe). I to się nazywa urlop!

Zobaczcie w naszej galerii, jak wypoczywa kontuzjowany Piotr Kupicha:

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki