Kossakowski

i

Autor: akpa Kossakowski

Pokazał zdjęcie

Kossakowski zaczyna nowy etap w życiu. Spotkało go wielkie szczęście! "Gratulacje!"

2023-03-28 19:39

Przemek Kossakowski (51 l.) i Martyna Wojciechowska (48 l.) rozstali się już jakiś czas temu, ale niektórzy fani wciąż nie mogą się z tym pogodzić. Dziennikarze ruszyli w swoje strony, rzucając się w wir pracy. Teraz Kossakowski ogłosił, że każdy dzień może być początkiem czegoś nowego. Okazuje się, że spotkało go wielkie szczęście! "Ogromne gratulacje", piszą licznie fani w komentarzach pod zdjęciem, które zamieścił w mediach społecznościowych.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska - te dwa nazwiska w ostatnim czasie rzadko występowały oddzielnie. Media długo wałkowały temat rozstania pary, która zdawała się świetnie ze sobą dogadywać. Niestety, związek się zakończył, a każde poszło w swoją stronę. Wojciechowska rzuciła się w wir pracy, z sukcesami odnotowując kolejne punkty na drodze kariery. Okazuje się, że Kossakowski również nie próżnował! Pochwalił się w mediach społecznościowych, że zaczyna nowy etap w życiu. Spotkało go bowiem wielkie szczęście! Pokazał nawet zdjęcie na Instagramie, które wywołało ogromne emocje wśród fanów. Z każdej strony zaczęły sypać się gratulacje. Cóż, wygląda na to, że nigdy nie jest za późno na spełnianie tego typu celów i marzeń.

Kossakowski zaczyna nowy etap w życiu. Spotkało go wielkie szczęście! "Gratulacje!"

Przemek Kossakowski jakiś czas temu kupił dom, w którym urządził "Arterytorium", czyli miejsce, w którym mógłby pomagać osobom z niepełnosprawnościami za pomocą sztuki. Działalność rozpoczął, a teraz pochwalił się nowym etapem w życiu.

- Każdy dzień może być początkiem czegoś nowego. Przed chwilą obroniłem pracę końcową na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Tytuł pracy: "Arteterapia w pracy z Osobami z niepełnosprawnościami intelektualnymi". Chciałbym podziękować mojej promotor oraz wszystkim, którzy wspierają mnie na mojej drodze. To dobry dzień - napisał Przemek Kossakowski na Instagramie.

Fani są wniebowzięci! Zalali dziennikarza falą pozytywnych komentarzy i gratulacji. "Przemek, nie mogło być inaczej", "robisz coś pięknego, dziękuję ci za to", "takich pedagogów nam brakuje", czytamy. Teraz Kossakowski będzie mógł jeszcze skuteczniej nieść dobro, które czyni od wielu lat.

Zobacz również galerię: Przemek Kossakowski i jego wizyta w więzieniu

Sonda
Czy lubisz Przemka Kossakowskiego?
Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany