Joanna Opozda

i

Autor: AKPA Joanna Opozda zszokowana propozycją tureckiej firmy

Narzeka na fachowców

Koszmar u Joanny Opozdy! Nie ma już siły na urządzanie domu?! Mówi o absurdalnych sytuacjach

2023-08-30 17:16

Joanna Opozda niedawno kupiła dom, gdzie wspólnie z synem Vincentem mają zamieszkać i odnaleźć spokój. Prace na budowie trwają, a postępami aktorka dzieli się na swoich mediach społecznościowych. Zdarza się jednak, że nie wszystko idzie po jej myśli, tak było tym razem. Zobaczcie, co takiego się stało.

Joanna Opozda swoją ogólnopolską popularność zyskała, grając w serialu Polsatu "Pierwsza miłość", gdzie wcieliła się w rolę Jowity. W 2021 roku pobrała się z aktorem, Antonim Królikowskim, związek jednak nie przetrwał próby czasu. Owocem ich związku jest syn Vincent. To właśnie z synkiem aktorka planuje przeprowadzić się do nowego domu. Jednak jak to bywa przy pracach budowlanych spotykają ją pewne niespodziewane sytuacje. O jednej z nich opowiedziała na swoim Instagramie!

Joanna Opozda żali się na fachowców. Co z jej remontem?

Joanna Opozda znana jest z tego, że jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Ostatnio zrobiła Q&A, gdzie padło pytanie, jak idą prace budowlane jej nowego domu. Aktorka nie szczędziła gorzkich słów.

- Ciężko powiedzieć... Z tymi fachowcami to jest tak, że ciągle chorują, łamią ręce albo są w szpitalu, albo mają nerwice i nie mogą się pojawić, jeszcze chyba nie zdarzyło mi się, żeby coś było zrobione na czas - napisała w odpowiedzi na pytanie. To są już tak absurdalne sytuacje, że już nie mam siły - podsumowała na Instagramie.

Zobacz poniższą galerię:

Joanna Opozda spędziła upojną noc z młodszym chłopakiem