"Krime Story. Love story": kiedy premiera? Tak wygląda PRAWDZIWY świat gangsterów!

2022-01-22 10:31
Krime Story. Love story: kiedy premiera?
Autor: materiały prasowe/Filmweb

Kiedy "Krime Story. Love story" trafi do kin? Najnowszy film Global Studio to prawdziwy rarytas dla fanów gangsterskich komedii, a emocjonujący zwiastun trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Wiemy, kiedy premiera!

O czym opowiada film "Krime Story. Love story"? 

"Krime Story. Love story" to film Global Studio w reżyserii Michała Węgrzyna, który odpowiada także za realizacje takich hitów jak "Proceder" czy "Wściekłość". W ostatnim czasie odbyła się także głośna premiera jego filmu "Gierek", w którym zagrał Cezary Żak.  Aktor przeszedł spektakularną metamorfozę na potrzeby produkcji

Najnowsze dzieło to prawdziwa gratka dla fanów komedii gangsterskich. "Krime Story. Love story" to ekranizacja książki opartej na prawdziwych wydarzeniach, której autorem jest Marcin "Kali" Gutkowski. Jak opisują sami producenci, film można porównać do "Romea i Julii" naszych czasów. 

Krime i Wajcha, przyjaciele, mają szansę zdobyć ogromne pieniądze. Postanawiają, że będzie to ich ostatni wybryk, nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z ich planem. Krime będzie musiał wybrać, co jest dla niego najważniejsze…

"Krime Story. Love story": plejada gwiazd na wielkim ekranie

W głównych rolach w "Krime Story. Love story" widzowie ujrzą Cezarego Łukaszewicza (41 l.) i Michała Koterskiego (43 l.). Towarzyszyć im będą inne gwiazdy, między innymi Małgorzata Kożuchowska (51 l.), Piotr Witkowski (34 l.), Wiktoria Gąsiewska (23 l.) i Cezary Żak (61 l.). 

"Czytając książkę 'Krime Story' dzwoniłem wiele razy do Kaliego, żeby zapytać go, czy naprawdę takie sytuacje, które w niej opisał, miały miejsce. Nie chciało mi się w to wierzyć, że dzieci z szanowanych rodzin żyją w taki sposób. Kali powiedział, że opisał prawdziwą historię, która do tej pory nie została rozwikłana ani przez policję, ani przez żadne inne służby" - przyznał producent Heatcliff Janusz Iwanowski.

Kiedy "Krime Story. Love story" pojawi się w kinach?

Film Global Studio doczeka się swojej premiery w I kwartale 2022 roku. Widzowie będą mogli obejrzeć "Krime Story. Love story" już 11 lutego, m.in. w kinach sieci Helios. Filmowa propozycja z gwiazdorską obsadą może stać się kolejnym hitem! 

Co sądzicie o zwiastunie "Krime Story. Love story"? Wróżycie sukces jednej z najnowszych produkcji Global Studio? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Zobacz, jak wyglądali aktorzy na premierze głośnego filmu "Gierek"!

Sonda
Planujesz wybrać się do kina na "Krime Story. Love story"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE