Królikowski już nie ukrywa nowej miłości. Gorące pocałunki Antka i Izabeli

2022-04-25 5:25
Antek Królikowski
Autor: PAPS Antek Królikowski

Kiedy Antek Królikowski (33 l.) ślubował przed Bogiem miłość i wierność Joannie Opoździe (34 l.), wydawać się mogło, że aktor słynący z rozrywkowego stylu życia w końcu się ustatkował. Ale nie było mu to dane. Ponownie się zakochał i porzucił ciężarną żonę, jeszcze zanim na świat przyszedł jego synek Vincent (2 mies.). Szczęście odnalazł u boku Izabeli, z którą już oficjalnie pojawia się na mieście.

Gdy Antek odszedł od Joanny, posypały się na niego gromy. On się bronił, twierdząc, że był nieszczęśliwy w małżeństwie i miał poważne powody, żeby zakończyć związek z matką jego pierworodnego syna. Aktor zakochał się w pięknej Izabeli, która pracuje w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. To w jej ramionach znalazł pocieszenie. Para na początku ukrywała swoje uczucie i unikała nawet wspólnych spacerów. Ale jak widać, to się już zmieniło. W ubiegłym tygodniu Królikowski i jego nowa partnerka wybrali się na wspólną przejażdżkę po stolicy, podczas której nie mogli oderwać od siebie ani ust, ani rąk. Para czule się obejmowała i obsypywała pocałunkami nawet podczas jazdy samochodem.

– Przez całą drogę z Woli, gdzie mieszkają, na Mokotów, a także w drodze powrotnej nieustannie spoglądali na siebie z miłością. Nie odrywali od siebie ust. Całowali się namiętnie za każdym razem, kiedy samochód zatrzymywał się na czerwonym świetle. Widać, że jest między nimi chemia i dobrze czują się w swoim towarzystwie – zdradza „Super Expressowi” świadek miłosnych uniesień Antka i Izabeli.

Cóż, być może to właśnie ona okaże się największą miłością jego życia.

Antek Królikowski o „Pętli” Patryka Vega: Prywatnie nie chce mieć nic wspólnego z bohaterami tego filmu
Sonda
Czy zdrada małżeńska zawsze zasługuje na potępienie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE