Królikowski z ukochaną Izą na salonach, ale to jego wygląd zaskakuje. Zajada stres

i

Autor: Paweł Wodzyński/EAST NEWS

Wyraźna zmiana

Antek Królikowski z ukochaną na salonach, ale to jego wygląd zaskakuje. "Zajada stres"

2022-11-26 13:06

Antek Królikowski (33 l.) pojawił się na premierze sztuki "Ślub doskonały". I choć niedawno twierdził, że jego nowa ukochana Izabela stroni od ścianek i blasku reflektorów, to zabrał partnerkę na to wydarzenie. Uwagę fanów przykuło jednak to, jak zmienił się wygląd aktora. "Zajada stres", spekulują ludzie w komentarzach.

Antek Królikowski nie ma ostatnio dobrej passy. Ludzie mówią teraz o nim raczej za sprawą burzliwego rozstania z Joanną Opozdą i licznych skandali, w których brał udział, niż dokonań filmowych. Wygląda na to, że aktor być może postanowił spróbować załagodzić swój wizerunek i pojawił się z nową ukochaną Izabelą na premierze sztuki "Ślub doskonały". I choć wcześniej przekonywał, że kobieta stroni od blasku reflektorów, to tym razem zrobili mały wyjątek. Nie pojawili się co prawda razem na ściance, ale fotoreporterzy i tak uchwycili ich na zdjęciach. Co ciekawe, fanów nie zainteresowała pani Izabela, a sam Królikowski. Konkretnie: zmiana w jego wyglądzie. "Z Antka się robi prawdziwy tatusiek, buźka taka okrąglutka", "Ktoś tu zajada stres. Ale te problemy to jednak na własne życzenie, bo można było wszystko załatwić kulturalnie, albo pewnych rzeczy nie robić lub się wstrzymać", czytamy w komentarzach na "Pudelku".

Zobaczcie poniższą galerię zdjęć i oceńcie sami: Królikowski z nową ukochaną na salonach, ale to jego wygląd zaskakuje. "Zajada stres"

Sonda
Kibicujesz związkowi Antka Królikowskiego i tajemniczej prawniczki Izabeli?
Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają