Joanna Opozda, Antek Królikowski

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski, Telus Joanna Opozda, Antek Królikowski

Zobaczcie, kto to!

Opozda prowokuje Królikowskiego?! Baluje z inną byłą aktora. Dobrze ją znacie [ZDJĘCIE]

2022-11-06 8:35

Czyżby medialna wojna między Joanną Opozdą (34 l.) a Antkiem Królikowskim (33 l.) wciąż nie ucichła? Aktorka najwyraźniej postanowiła zabawić się w towarzystwie innej jego eks. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Joanny Opozdy z... Julią Wieniawą (24 l.). Musicie to zobaczyć!

Medialna wojna między Antkiem KrólikowskimJoanną Opozdą zdaje się nie mieć końca. Byli partnerzy rozstali się tuż przed narodzinami ich wspólnego synka, obecnie niespełna 9-miesięcznego Vincenta. Jak się okazało, u boku Królikowskiego pojawiła się inna kobieta, która zajęła miejsce aktorki

W kolejnych miesiącach na jaw wychodziły nowe fakty na temat rozstania gwiazd. Ponadto Joanna Opozda i Antek Królikowski nie mogli porozumieć się w sprawie opieki nad Vincentem - aktorka przekonywała, że nie płaci on alimentów, jej były partner zaprzeczał jednak tym słowom i pokazywał wykonywane przez siebie przelewy. Wszystko wskazywało jednak na to, że aktor zamierza zakopać topór wojenny. - Wierzę, że jakoś z Asią się dogadamy i będziemy sobie żyli każdy na swój sposób i do tego dążymy - mówił Antek Królikowski w jednym z ostatnich wywiadów

Tymczasem na Instagramie pojawiło się zdjęcie Joanny Opozdy, która świetnie bawi się w towarzystwie innej eks Królikowskiego... Mowa o Julii Wieniawie, która niedawno ogłosiła rozstanie z Nikodemem Rozbickim. Panie najwyraźniej świetnie bawiły się na wspólnej imprezie - i trzeba przyznać, że świetnie wyglądały! 

Przypomnijmy, że w 2020 roku Wieniawa i Opozda posprzeczały się o... sukienkę. Kąśliwy komentarz Julii stał się wówczas początkiem medialnej wojenki. Najwyraźniej jednak ani Joanna Opozda, ani Julia Wieniawa nie wracają pamięcią do starych niesnasek. 

Zobaczcie zdjęcie gwiazd ze wspólnej imprezy:

Joanna Opozda i Julia Wieniawa

i

Autor: instagram/@asiaopozda Joanna Opozda i Julia Wieniawa
Sonda
Joanna Opozda jest dobrą aktorką?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany