Krupińska ma zaskakujące rady dla Piotr Kraśki! Chodzi o jego wynagrodzenie!

i

Autor: Instagram Krupińska ma zaskakujące rady dla Piotr Kraśki! Chodzi o jego wynagrodzenie!

Krupińska ma zaskakujące rady dla Piotra Kraśki. Chodzi o jego wynagrodzenie!

2021-12-17 10:23

Do tej pory trudno uwierzyć, w to co zrobił Piotr Kraśko (50 l.). Prezenter ma nadzieję, że widzowie wybaczą mu, że popełnił przestępstwo. Jego koleżanka ze stacji, Paulina Krupińska (34 l.), ma dla niego pewne rady, które mogą podreperować jego wizerunek. Będzie go to słono kosztować!

Piotr Kraśko w jednej chwili stracił to, na co pracował przez wiele lat. Szacunek i zaufanie, którymi darzyli go widzowie i fani, zostały mocno nadszarpnięte, a prezenter liczy, że to, co zrobił, zostanie mu wybaczone. Nadal jednak wszyscy pamiętają, że został skazany prawomocnym wyrokiem i usłyszał wyrok. Dziennikarz dostał karę grzywny w wysokości 7500 zł, a także kolejny rok zakazu prowadzenia pojazdów. Wszystko przez to, że przez 6 lat jeździł samochodem bez uprawnień. Wpadł w kwietniu podczas rutynowej kontroli drogowej. Piotr zdaje sobie sprawę, że popełnił ogromny błąd.

"Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. [...] Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać", napisała na swoim profilu na Instagramie.

Internauci są podzieleni. Jedni bronią znaną gwiazdę TVN, a inni nie mają dla niego litości. Co ciekawe, większość celebrytów również staje w jego obronie, a niektórzy mają dla niego nawet rady, które mogłyby mu pomóc w podreperowaniu wizerunku. Wśród nich znalazła się Paulina Krupińska. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" uważa, że grzywna, którą musiał zapłacić to za mało. Powinien podzielić się swoim wynagrodzeniem.

Zobacz w naszej galerii, jakimi samochodami jeździł Piotr Kraśko.

- Miejmy nadzieję, że Piotr wyciągnie jakieś wnioski. Fajnie by było, gdyby swoją część wynagrodzenia przeznaczył na jakieś wsparcie osób, które mają na bakier z prawem czy inne ośrodki pomocowe. […] Tylko osoba, która nic nie robi, się nie myli - powiedziała była modelka w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl.

Jednocześnie podkreśla, że nie chce go wybielać.

- Oczywiście, nie ma co tutaj usprawiedliwiać takiego zachowania, ale też nie chciałabym się aż tak wypowiadać, bo nie jestem z Piotrem blisko, więc nie wypada - dodała.

Kraśko skorzysta z rad koleżanki ze stacji? A może znajdzie inny sposób, żeby zrobić coś dobrego... Jakie macie rady dla dziennikarza TVN?

Sonda
Lubisz Piotra Kraśko?
Miał prawo jazdy zaledwie od kilku miesięcy. 18-latek chciał "przykozaczyć", DRIFT skończył się NA LATARNI!