Krystian Wieczorek zachował się z klasą. Jednym gestem zyskał szacunek fanów

2021-09-16 20:49
Krystian Wieczorek zyskał szacunek fanów
Autor: Instagram Krystian Wieczorek zyskał szacunek fanów

Krystian Wieczorek (46 l.) to aktor dobrze znany fanom serialu "M jak miłość" oraz "Komisarz Alex". Na planie "Emki" poznał swoją przyszłą żonę, z którą doczekał się córeczki. Aktor wykorzystuje media społecznościowe do tego, aby zabierać głos w ważnych dla siebie kwestiach. Ostatnio skarżył się na znaną sieć kin, gdzie ucierpiała jego córeczka. Teraz znów zyskał uznanie fanów. Sprawdźcie, o co chodzi!

Krystian Wieczorek ma rzeszę oddanych fanów, którzy uwielbiają go za role w serialach TVP. Aktor od 2008 występuje w "M jak miłość" jako mecenas Andrzej Budzyński. A od 2017 wciela się w rolę komisarza Piotra Górskiego w serialu "Komisarz Alex". Na planie tego pierwszego serialowego hitu poznał aktorkę Marię Szafirską. W 2016 roku wzięli ślub, a dwa lata później urodziła im się córka Aniela. Para jest jedynym małżeństwem z "M jak miłość".  Krystian Wieczorek gromadzi obserwatorów na Instagramie, którzy śledzą jego zawodowe i prywatne poczynania. Gwiazdor postanowił ostatnio zabrać głos w sprawie wyświetlania filmów dla dzieci w jednej ze znanych sieci kinowych. Skrytykował jej funkcjonowanie, bo ucierpiała jego córeczka.  Aktor zdobył szacunek fanów, którzy zgodzili się z jego argumentami. Teraz znów go podziwiają. O co chodzi?

Anna Mucha ostro rozprawia się z internautką

Gwiazdor "M jak miłość" zdobył szacunek fanów

Krystian Wieczorek zamieścił swoje nowe zdjęcie na Instagramie. W jego publikacji należy zwrócić uwagę na opis:

- Żadnego logo, żadnego emblematu, stempla, określania...czy tak jeszcze można? nie wiem...

Internauci od razu podchwycili przekaz i podzielili się z aktorem swoimi przemyśleniami. Aktor rzadko zamieszcza sponsorowane posty, które są tak popularnym źródłem zarobków widocznym u innych gwiazd. Katarzyna Cichopek już kilka razy oberwała za reklamy na jej profilu.  Oto, co myślą o postawie Wieczorka jego fani:

Chciałabym więcej takich właśnie "bez", chciałabym, żeby liczyła się treść, nie logo, żeby liczyło się wnętrze, nie opakowanie i żeby po prostu było prawdziwie, nawet w sieci. Piękne zdjęcie. 

- Można! Najważniejszy brand to Personal brand! Ale dobre, przemyślane i mądre współprace też są ok! 

- Oczywiście można, ale chyba nie każdy potrafi 👏

- Pięknie i z klasą.

- Bądź sam sobie marką 😉

ZOBACZ: Iga Krefft z "M jak miłość" powaliła fanów nowym wyglądem. Nie można oderwać wzroku

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek ma młodą teściową. Wyglądem przypomina bardziej siostrę. Zdjęcia wprawiają w osłupienie

Sonda
Posty sponsorowane. Lubisz, gdy twój idol coś reklamuje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE