Dopięła swego?

Kryzys w związku Cichopek i Kurzajewskiego? Podobno nie jest wesoło. Wszystko przez Smaszcz

2023-06-23 18:55

Kasia Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (50 l.) to jedna z najbardziej medialnych par polskiego show-biznesu. Razem w pracy i razem w życiu, i -niestety - wiecznie na językach innych. To ogromne zainteresowanie na pewno nie wpływa dobrze na ich relację, podobnie jak wieczne przytyki byłej żony Macieja - Pauliny Smaszcz (50 l.). Podobno nad związkiem celebrytów zawisły czarne chmury.

Kryzys w związku Cichopek i Kurzajewskiego. Winna Paulina Smaszcz?

Portal Świat Gwiazd podał nowe rewelacje na temat Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarze serwisu rozmawiali z bliską osobą najbardziej medialnej pary w polskim show biznesie. Ta zaś miała im zdradzić, że złośliwości wymierzone w ich kierunku ze strony Pauliny Smaszcz zaczynają przynosić zamierzony skutek. Para ma przechodzić trudne chwile w związku nagonką przygotowaną dla niech przez byłą żonę prezentera. - Kasia i Maciek przeżywają trudne dni. Jest to próba dla ich związku. Obydwoje mają świadomość, że Paulina wszelkimi sposobami stara się popsuć tę miłość. Jest piekielnie zazdrosna i żądna zemsty. Od każdego ze znajomych słyszą, że mówi o nich złe rzeczy. Dochodzą do nich różne plotki, których starają się nie przyjmować do siebie, ale nie jest im łatwo - cytuje informatorkę portal.

Kasia i Maciej mają gorsze dni. Te czarne chmury nie wiszą jednak zbyt nisko

Informatorka dodaje, że działania Pauliny Smaszcz, choć uciążliwe, na pewno nie doprowadzą do rozpadu związku. Kobieta twierdzi, że i tę próbę celebryci przetrwają i wyjdą z niej mocniejsi. Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek skierowała w ostatnim czasie do sądu pozew przeciwko Pulinie Smaszcz. Ta, co prawda niewiele sobie z tego robi, ale widać że Cichopek nie zamierza oddać pola. Tym bardziej, że kobieta petarda zaszła za skórę nie tylko samej Katarzynie, ale również jej wspólnikowi, którego dane ujawniła. Po tym incydencie dostała pismo od prawnika mężczyzny z żądaniem zadośćuczynienia. Może to ją zastopuje. Choć sama zainteresowana twierdzi, że już dawno wybaczyła byłemu mężowi i nie zajmuje jej już jego prywatne życie. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają swoje sposoby na gorsze dni

Katarzyna i Maciej probuja się od tego zdystansować. To chyba najlepsze rozwiązanie. Mają swój sposób na trudne chwile. - Nie zawsze są zgodni co do podejmowanych decyzji, ale na szczęście nawet w trudnych momentach udaje się im dojść do porozumienia, bo po prostu się kochają - zapewnia znajoma rodziny. Dowodem na to mają być chociażby zdjęcia z Zakopanego. - Kiedy Paulina starała się im dopiec, oni wyjechali, starali się odłączyć i pobyć razem. To jest ich sposób na takie sytuacje. Zresetowanie się i odcięcie - dodała kobieta.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?

Polecamy galerię: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski walczą z kryzysem w związku

Sonda
Co sądzicie o zachowaniu Pauliny Smaszcz?