Krzysztof Antkowiak w żałobie. Przykre informacje z rodzinnego domu autora "Zakazany owoc"

2022-01-12 16:37
Krzysztof Antkowiak w żałobie
Autor: Akpa

Krzysztof Antkowiak (49 l.) przekazał wyjątkowo smutną wiadomość. Autor hitu "Zakazany owoc" podzielił się z fanami informacją o śmierci jego ukochanego taty. Witold Antkowiak (+85) także był muzykiem. Post syna chwyta za serce.

Krzysztof Antkowiak za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał wyjątkowo smutną wiadomość. Nie żyje ukochany tata muzyka i aktora "Barw Szczęścia". Jak dowiadujemy się z opisu udostępnionego przez syna filmiku na YouTube, Witold Antkowiak miał 85 lat. Mężczyzna urodził się 22 grudnia 1936 r. Podobnie jak jego syn także był piosenkarzem. Ukończył PSM we Wrocławiu w klasie śpiewu i kontrabasu. "Debiutował w Zespole Pieśni i Tańca Śląskiego Okręgu Wojskowego, następnie śpiewał w Chórze A Capella Rozgłośni Wrocławskiej Polskiego Radia. W 1958 r. wraz ze Zbigniewem Dziewiątkowskim stworzył Duet Egzotyczny z repertuarem piosenek Ameryki Łacińskiej. W latach 1959-1964 regularnie występował w programach PR i TV. Współpracował z Zespołami Jana Walaska i Zygmunta Wicharego. Nagrał również kilkanaście piosenek z Orkiestrami Stefana Rachonia, Henryka Debicha, Bogusława Klimczuka oraz Zygmunta Mahlika". Do najbardziej znanych utworów Witolda Antkowiaka można zaliczyć: "Czy pamiętasz ten dom", "W świat wertepami", "Jesteś jak wesoły obłok". 

Nie żyje Witold Antkowiak 

- Z ogromnym smutkiem i żalem chciałbym Was powiadomić, że dziś zmarł mój ukochany tato, Witold Antkowiak. Proszę, miejcie go w swojej pamięci - napisał w sieci Krzysztof Antkowiak.

Groby aktorów Misia, C.K. Dezerterzy i Kogel-mogel. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE