Szok w kościele

Krzysztof Cugowski ma jeszcze jedno dziecko! Podczas jego komunii doszło do nieprawdopodobnych scen

2023-06-11 9:08

Krzysztof Cugowski to nie tylko wyjątkowy wokalista obdarzony nieprawdopodobną wręcz skalą głosu, lecz także ojciec dwóch bardzo zdolnych muzyków: Piotra i Wojciecha Cugowskich, którzy tworzyli popularny zespół Bracia. Mało kto wie, że Krzysztof Cugowski ma jeszcze jedno dziecko, znacznie młodsze od braci. To jednak nie wszystko. Wiemy, co wydarzyło się w trakcie pierwszej komunii najmłodszego dziecka byłego wokalisty Budki Suflera. Doszło do nieprawdopodobnych scen. Ludzie zgromadzeni w kościele byli w szoku.

Kim jest najmłodsze dziecko Krzysztofa Cugowskiego?

Krzysztof Cugowski to prawdziwa ikona polskiej muzyki rozrywkowej. Jest zdecydowanie najpopularniejszym wokalistą w historii Budki Suflera i wielu fanów nie jest w stanie znieść tego, że obecnie w legendarnej kapeli za mikrofonem stoi ktoś inny. Rodzinne muzyczne tradycje kontynuują Piotr Cugowski i Wojciech Cugowski. Synowie znanego z Budki Suflera artysty występowali i razem, i odzielnie. Obu zdarzało się także śpiewać wspólnie z ojcem. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że Krzysztof Cugowski ma jeszcze jedno dziecko - syna Chrisa. Jest on owocem związku piosenkarza z obecną małżonką Joanną.  25-latek jest aktorem i z ojcem na świetne relacje. - Od taty wychodzi największe wsparcie. Bardziej udziela dobrych rad niż krytykuje. Spędził ponad 50 lat na scenie, przeżył różne rzeczy związane ze sceną, więc bardzo liczę się z jego zdaniem. Nie chodziłem też do szkoły muzycznej, ale uczyłem się indywidualnie od najlepszych lubelskich artystów - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" Chris Cugowski.  Najmłodsza latorośl byłego wokalisty Budki Suflera - tak jak tata i bracia - ma talent wokalny, który prezentował m.in. w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Krzysztof Cugowski zaśpiewał "Ave Maria" na komunii syna Chrisa

Gdy Chris przyszedł na świat, Krzysztof Cugowski był niewiele przed pięćdziesiątką. Budka Suflera przeżywała wówczas drugą młodość, a "Takie tango" biło rekordy popularności. Słynny ojciec towarzyszył synowi w najważniejszych momentach życia. Raz nawet wywołał szok w kościele. Było to podczas Pierwszej Komunii Świętej Chrisa. Krzysztof Cugowski w niezwykle przejmujący sposób wykonał wówczas utwór "Ave Maria". To musiał być nieprawdopodobny widok - tej klasy artysta występujący w kościele na komunii syna! Warto dodać, że mały Krzyś też wtedy śpiewał - wystąpił w dziecięcym chórze. Panowie mają piękne rodzinne wspomnienia. 

Nie przegap: Dlaczego Seweryn Krajewski nie gra z Czerwonymi Gitarami? Potworny tajemniczy konflikt

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Krzysztofa Cugowskiego z synami, w tym z najmłodszym Chrisem

Wieczorny Express - Krzysztof Cugowski
Listen on Spreaker.