Krzysztof Hołowczyc

i

Autor: Akpa/instagragrm

Mówi też o pieszym na pasach

Krzysztof Hołowczyc analizuje wypadek syna Sylwii Peretti. Rajdowiec domyśla się, co chciał zrobić kierowca

2023-07-20 11:32

Cały czas nie milkną echa tragicznego wypadku w Krakowie, w którym życie straciło czterech młodych mężczyzn, w tym syn gwiazdy programu "Królowe Życia, Sylwii Peretti. Służby cały czas badają okoliczności wypadku. Głos w tej sprawie zabrał słynny kierowca rajdowy, Krzysztof Hołowczyc. Zobaczcie, co powiedział!

W nocy z 14 na 15 lipca miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy. Strażacy o 3:00 w nocy zostali poinformowani o dachowaniu pojazdu na ulicach Krakowa. Pędzący samochód zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego. Pasażerowie byli w wieku 20, 23 i 24 lat. Jednym z nich był syn Sylwii Peretti, bohaterki "Królowych Życia". Teraz sprawę badają śledczy. Głos zabrał również Krzysztof Hołowczyc, który przeanalizował nagranie. Rajdowiem domyśla się, co chciał zrobić syn gwiazdy.

Krzysztof Hołowczyc analizuje nagranie z wypadku syna Sylwii Peretti. Ma swoją teorię

Krzysztof Hołowczyc przeanalizował nagranie i udzielił obszernego komentarza portalowi “Na temat”. Według niego kluczowy w tym wypadku był pieszy.

- Kierowca, który prowadził samochód, zwyczajnie przestraszył się pieszego. Bardzo gwałtownie zareagował, czyli uderzył w hamulec. Wtedy nastąpiła szybka utrata przyczepności. Według mnie kierowca miał pełną świadomość nadmiernej prędkości, z jaką się poruszał i wiedział, że jeżeli uderzy w pieszego, to tamten nie będzie miał żadnych szans na przeżycie - powiedział Hołowczyc.

Zobacz poniższą galerię: Dramat Sylwii Peretti. Nie żyje syn "Królowej życia" 

Znicze przy moście Dębnickim w Krakowie. Tak wygląda miejsce śmiertelnego wypadku z udziałem czterech młodych mężczyzn
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany