Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwiązana. Nie uwierzysz dlaczego tak wygląda [GWIAZDY BEZ MASKI]

2021-02-06 4:02
Krzysztof Rutkowski
Autor: Akpa Krzysztof Rutkowski

Kwadratowa fryzura, to znak rozpoznawczy Krzysztofa Rutkowskiego (61 l.). Najpopularniejszy detektyw w Polsce w programie "Gwiazdy bez maski" po raz pierwszy zdradził jak długo zajmuje mu ułożenie fryzury i czy kiedyś zgoli się na łyso... Będziecie w szoku.

Jego fryzura jest zawsze nieskazitelna. Okazuje się, że na równo ułożone na kwadrat włosy, Krzysztof Rutkowski musi poświęcić każdego dnia dużo czasu.- Układanie włosów zajmuje mi godzinę. To nie jest tak długo - powiedział w programie "Gwiazdy bez maski".

ZOBACZ RÓWNIEŻ:Krzysztof Rutkowski po operacji szokująco zdradza nam: Mam SZEŚĆ DZIUR w ciele [BARDZO MOCNE ZDJĘCIA]

Detektyw po raz pierwszy zdradzić, skąd pomysł na tak oryginalne uczesanie. - Moja fryzura wzięła się od gry Minecraft. Junior jest fanem Minecrafta, przez to, że tata ma kwadratową fryzurę. A ja jestem fanem Juniora, który jest fanem Minecrafta i wszystko się zazębia - wyjaśnia.

I choć Rutkowski od lat nie zmienił uczesania, nadal wzbudza ono u ludzi wiele emocji. Detektyw zna odpowiedź na to pytanie. - Pewnie w jakiś sposób ich denerwuje że nie mają takiej fryzury - śmieje się.

Rutkowski nie wyklucza, że pewnego dnia zmieni wizerunek i pozbędzie się włosów. - Może kiedyś pozbędę się tej fryzury i zgolę się na łyso. Może kiedyś tak się zdarzy. Tego nie mogę powiedzieć. Nigdy nie mów nigdy. Jak się ogolę to wtedy mi powiesz, że jestem kozak - powiedział w rozmowie z Moniką Tumińską.

Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwikłana! Widzicie podobieństwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE