Krzysztof Rutkowski w szpitalu!!!

i

Autor: Tomasz Radzik Krzysztof Rutkowski w szpitalu!!!

Krzysztof Rutkowski po operacji szokująco zdradza nam: Mam SZEŚĆ DZIUR w ciele [BARDZO MOCNE ZDJĘCIA]

2021-02-03 13:17

Nawet największy twardziel może trafić do szpitala. Przekonał się o tym Krzysztof Rutkowski (61 l.). Najpopularniejszy detektyw w Polsce właśnie przeszedł poważną operację mięśnia nadgrzebieniowego. – Mam sześć dziur w barku – wyznaje „Super Expressowi”. Zobaczcie mocne zdjęcia, prosto ze szpitalnego łóżka.

Rutkowski obecnie przebywa w szpitalu WAM w Łodzi. Detektyw trafił tam we wtorek, ponieważ miał ustaloną operację barku. – Kilka lat temu nadszarpnąłem mięsień. Myślałem, że wszystko będzie OK, ale niestety coraz częściej pojawiał się ból promieniujący i przychodził znienacka, nawet podczas nakładania marynarki – opowiada nam. Rutkowski chciał uniknąć operacji. – Próbowałem się wykręcić, ale lekarz spojrzał na mnie takim wzrokiem, że wiedziałem, że muszę iść pod nóż i pod wiertarkę – dodaje.

Nie obędzie się bez sporych blizn na ciele. – Byłem pod wspaniałą opieką doktora Krzysztofa Nowaka, jego ekipy medycznej i pielęgniarek. I choć dziś czuję się bardzo dobrze, mam sześć dziur w barku, tak jakby były przestrzelone. Operacja była wykonana bawełnianymi łączami, które są bardziej elastyczne i tak samo wykorzystywane jak tytan – wyjaśnia.

ZOBACZCIE GALERIĘ ZDJĘĆ, a pod nią dalsza część tekstu.

Detektyw przez najbliższe dni będzie musiał na siebie uważać. Jednak ma nadzieję, że obędzie się bez rehabilitacji i lada dzień znowu będzie mógł ścigać przestępców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramat Bohdana Łazuki. Zostało mu już bardzo niewiele, smutne wyznanie

Detektyw Rutkowski o filmie Latkowskiego: Sylwek, mam nadzieję, że masz dowody. Zajmę się sprawą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE