Krzysztof Rutkowski ma zegarek za 53 tys. zł.: Stać mnie, to kupuję

2022-01-19 6:02
Rutkowski ma na sobie 100 tysięcy!
Autor: instagram Rutkowski ma na sobie 100 tysięcy!

Krzysztof Rutkowski (62 l.) od zawsze pałał miłością do markowych ubrań. Jednak eleganckie garnitury Armaniego postanowił zamienić na młodzieżowe stylizacje. Najpopularniejszy polski detektyw miał ostatnio na sobie ubrania i biżuterię warte ponad 100 000 zł. Sam zegarek kosztował go 53 tys. zł. - Stać mnie, to kupuję - mówi "Super Expressowi".

Krzysztof Rutkowski od zawsze miał świetny gust. Nosił drogie garnitury oraz buty, do których ma słabość. Jednak trzy lata temu, detektyw diametralnie zmienił swój styl. Eleganckie koszule i marynarki zamienił na koszulki i bluzy, a od czasu do czasu nosi luksusowe dresy. Neseser zastąpił plecakiem, a swoją fryzurę często ukrywa pod czapką z daszkiem. "Super Express" zauważył, że choć nowe stylizacje Krzysztofa są bardziej na luzie, ich cena nie jest tańsza, wręcz przeciwnie. Detektyw ma na sobie najdroższe marki takie jak: Louis Vuitton, Gucci, Versace czy Givenchy. Cała stylizacja kosztowała go ponad 100 000 zł. Za sam plecak gwiazdor zapłacił 13 tys. zł., za buty 6 tys, zł., za spodnie 2800 zł. Zegarek, który ma na ręku warty jest aż 53 tys. zł, a złota biżuteria około 20 tys. zł. 

ZOBACZ: Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwiązana. Nie uwierzysz dlaczego tak wygląda

Rutkowski nie zrezygnuje z luksusów

Rutkowski, który zakupy robi w Wiedniu, Berlinie i Dubaju, nie ma zamiaru rezygnować z luksusów. Jak sam mówi, ciężko na nie pracuje.

- Każdy z nas jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki. ​W moim życiu bywały momenty, że było bardzo źle, ale dziś moje firmy osiągnęła bardzo dobry pułap ekonomiczny. Wykonujemy robotę na całym świecie m.in. w Kolumbii, Wenezueli, czy Pakistanie. Te działania przynoszą niejednokrotnie wysokie profity. Nie jestem tylko właścicielem biura detektywistycznego, ale również działam w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji patriot 24 jak również nasza wielkopolska. Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus bo mnie na nie po prostu stać - podsumował Rutkowski.

W galerii poniżej, znajdziecie dokładną rozpiskę z cenami i markami, które detektyw miał na sobie. 

Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwiązana. Nie uwierzysz dlaczego tak wygląda. [Gwiazdy bez maski]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE