Krzysztof Rutkowski świętuje urodziny syna. Musicie zobaczyć ten tort!

2022-12-05 9:29

Krzysztof Rutkowski (62 l.) pochwalił się zdjęciami z imprezy urodzinowej swojego dziewięcioletniego syna Krzysztofa Juniora. Jak można się spodziewać, nie brakowało przepychu i atrakcji. Na pierwszy plan rzuca się ogromny tort!

Rutkowski

i

Autor: Rutkowski/Instagram Rutkowski

Krzysztof Rutkowski zasłynął w Polsce głośnymi sprawami, które rozwiązał jako detektyw. Cały kraj kojarzy też jego charakterystyczną fryzurę, której jest wierny od lat. Nie zdecydował się na żadną zmianę wyglądu, nawet biorąc udział w popularnym show "Taniec z gwiazdami". Jego występy w programie wywołały sporo emocji, a na słynnego detektywa spadła lawina krytyki. Krzysztof jednak w ogóle się tym nie przejmuje. Prowadzi beztroskie życie u boku swojej żony Mai. Małżeństwo opływa w luksusy i może sobie na wszystko pozwolić.

Tak Rutkowski świętuje 9. urodziny syna

Niedziela, 4 grudnia, była wyjątkowym dniem w rodzinie Rutkowskich. Tego dnia Krzysztof Junior obchodził 9. urodziny. Oczywiście nie mogło obyć się bez wystrzałowej imprezy. Rodzice chłopca nie muszą na niczym oszczędzać, więc przyjęcie było na najwyższym poziomie. Na zdjęciach widzimy dziesiątki kolorowych balonów, a na pierwszym planie ogromny tort z postacią z gry komputerowej Roblox. Widać, że chłopiec jest jej fanem. Na torcie pojawiło się nie tylko imię solenizanta, ale także jego nazwisko. Syn Rutkowskich z pewnością może liczyć na wszystko, co najlepsze. 

"Dziś nasz syn @krzysztofrutkowskijunior kończy 9 lat ??? Muszę Ci powiedzieć synu, iż wygrałeś los na loterii mając taką mamę, a ja żonę @majaplich ❤️ Sto lat w zdrowiu i szczęściu ?", napisał Rutkowski na Instagramie.

Sonda
Krzysztof Rutkowski powinien zmienić fryzurę?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki