Tak się zmieniał Krzysztof Ziemiec

i

Autor: AKPA Tak się zmieniał Krzysztof Ziemiec

Niesłychane!

Krzysztof Ziemiec uzdrowiony cudowną wodą z Lourdes?! "Piłem tę wodę"

2023-04-04 12:18

Słynny dziennikarz poczynił zaskakujące wyznanie na temat swojego wyzdrowienia po poważnym wypadku! Piętnaście lat temu Krzysztof Ziemiec doznał poważnych poparzeń po tym, jak oblał się gorącą parafiną kosmetyczną podczas pożaru we własnym domu. Na szczęście doszedł do zdrowia, a teraz ujawnia niesamowite szczegóły!

Krzysztof Ziemiec przeżył pożar mieszkania. Dziś ujawnia, że został uzdrowiony dzięki wodzie z Lourdes

Krzysztof Ziemiec to znany dziennikarz Telewizji Polskiej. Prowadził Wiadomości, Panoramę, a od 2019 roku prowadzi Teleexpress. Wielu widzów pamięta straszny wypadek, któremu uległ Krzysztof Ziemiec w 2008 roku. W jego mieszkaniu na warszawskim Ursynowie wybuchł wtedy pożar. Zapalił się garnek z parafiną kosmetyczną, pod którym zapomniano wyłączyć gaz. Gdy Krzysztof Ziemiec zorientował się, że źródłem pożaru jest garnek, bohatersko chwycił go, chcąc wynieść z mieszkania. Niestety, wylał na siebie wrzącą parafinę i został ciężko poparzony. Życie dziennikarza było zagrożone, lekarze obawiali się między innymi sepsy. Wtedy stało się coś niespodziewanego... Jak czytamy w "Dobrym Tygodniu", Krzysztof Ziemiec postanowił skorzystać z pewnej niekonwencjonalnej metody.

"Piłem tę wodę. Żona podawała mi po kilka łyżek dziennie"

Otóż kiedy leżał ciężko poparzony w szpitalu, pielęgniarka opowiedziała żonie dziennikarza o wodzie z sanktuarium w Lourdes, mającej podobno właściwości cudowne. Danuta Ziemiec zdobyła butelkę takiej wody i podawała ją mężowi. "Piłem tę wodę. Żona podawała mi po kilka łyżek dziennie" - ujawnia Krzysztof Ziemiec. I dodaje, że "lekarze nie kryli zdumienia", kiedy po rozpoczęciu kuracji wodą z Lourdes jego stan zaczął się znacznie poprawiać! "Kiedy już nie ma nadziei, kiedy wszystkie narzędzia zawodzą, zostaje modlitwa. Największą moc ma różaniec" - powiedział w wywiadzie dziennikarz.

Sonda
Czy wierzysz w cuda?

QUIZ. Przysłowia z nazwami miesięcy. Znajdź brakujące wyrazy. Bijemy brawo już za 9/12

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy. Styczeń mrozi, ... skwarem grozi. Jakiego miesiąca brakuje?
Młode aktorki i gwiazdy show TVP, TVN i Polsatu. Niezapomniani