Krzysztof Ziemiec, papryka

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, Shutterstock Krzysztof Ziemiec, papryka

PRZEŻYŁ SZOK

Krzysztof Ziemiec złapał się za głowę, gdy zobaczył w sklepie cenę papryki! "To jest już przesada!"

2023-02-26 8:06

Krzysztof Ziemiec, znany z telewizji dziennikarz i prezenter, wybrał się do sklepu i przeżył szok. Co go tak zaskoczyło? Gwiazdor dosłownie złapał się za głowę, gdy na własne oczy zobaczył, ile trzeba zapłacić za paprykę.

Dziennikarz TVP przeżył szok, gdy poszedł do sklepu spożywczego

Krzysztof Ziemiec to znany i lubiany przez Polaków dziennikarz oraz prezenter, który od lat związany jest z Telewizją Polską. Aktualnie Ziemiec jest jedną z głównych twarzy programu informacyjnego "Teleexpress". I chociaż jest gwiazdą mediów, to tak jak każdy Polak, tak i Ziemiec musi robić zakupy spożywcze. I to właśnie pójście do sklepu sprawiło, że Krzysztof Ziemiec przeżył szok. Dziennikarz wszystko opisał na Twitterze. Okazuje się, że Ziemiec nie miał pojęcia, jak droga o tej porze jest papryka i ile może kosztować kilogram tego smacznego warzywa. - To jest już przesada! A jest to zwykły sklep...- napisał w mediach społecznościowych Krzysztof Ziemiec, a do swojego wpisu dodał zdjęcie zrobione w sklepie i przedstawiające cenę wspomnianej papryki. Jak widzimy na zdjęciu pokazanym przez Ziemca, za kilogram papryki trzeba w tym sklepie zapłacić aż 35 zł 99 gr, a sama papryka przyjechała z Hiszpanii. 

Dlaczego papryka jest tak droga? Internauci odpowiadają Ziemcowi

Internauci zauważyli, że po pierwsze papryka o tej porze roku jest droga, bo koszt jej transportu jest wysoki: - Mamy zimę. Wytworzenie i przewiezienie kilograma papryki kosztuje a trzeba na tym jeszcze dać zarobić wszystkim, od rolnika po ochronę w sklepie; O tej porze roku to raczej normalne; Końcówka zimy, nic nadzwyczajnego... - komentowali. Inni  donosili, że widzieli niższe ceny, np. kilkanaście złotych. - No to u mnie na dzielni szukają jelenia 🙆- skomentował te doniesienia Ziemiec i przyznał, że za taką cenę jednak papryki nie kupił. 

NIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK PRZEZ LATA ZMIENIŁ SIĘ KRZYSZTOF ZIEMIEC:

Politycy od kuchni - Władysław Teofil Bartoszewski
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają