Kto jest kim w Uchu prezesa? Galeria zdjęć

2017-01-16 13:56

Ucho prezesa - kto jest kim? W naszej galerii zdjęć zestawiamy ze sobą fikcyjne postacie z autentycznymi osobami ze świata polityki. Czy Kabaret Moralnego Niepokoju trafnie dobrał aktorów? Przekonajcie się sami!

W miniserialu Ucho prezesa ani razu nie padają konkretne nazwiska. Wiadomo jedynie, że jest to program satyryczny, w którym Robert Górski wciela się w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Prezes jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć. Jakkolwiek sugestie dotyczące przedstawionych postaci są tak czytelne, że łatwo je zestawić z konkretnymi postaciami z życia politycznego. Po obejrzeniu 2. i 3. odcinka Ucha prezesa internauci często zadawali sobie pytania typu: Kim jest mężczyzna, który przyniósł mleko dla kota prezesa? Kim jest minister, który odwiedził gabinet prezesa w 3. odcinku? No i wreszcie - kim jest Misio? Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Kto jest kim w Uchu prezesa

Poniżej zestawiamy ze sobą aktorów Ucha prezesa z prawdziwymi postaciami, jakie przyszło im odegrać w miniserialu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Jeżeli nadal nie jesteście pewni, kto jest kim w Uchu prezesa, koniecznie przejrzyjcie naszą galerię powyżej artykułu. Zaznaczamy, że poniższe szczegółowe opisy dotyczą zachowania fikcyjnych postaci, przedstawionych w programie satyrycznym Kabaretu Moralnego Niepokoju.

  • Jarosław Kaczyński - Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. W miniserialu nazywany też El Comandante i szeregowym prezesem. Nosi garnitur z sierścią kota i uczy Mariusza jak zarządzać poprzez kryzys. Nie ufa 'ministrowi wojny'.
  • Mariusz Błaszczak - Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. W Uchu prezesa nazywany jest po prostu Mariuszem. Uwielbia usługiwać prezesowi (w tym mieszać mu herbatę i wybierać co smaczniejsze landrynki).
  • Antoni Macierewicz - w tej roli Wojciech Kalarus. W programie został porównany do krokodyla, "który jak chlapnie językiem, to całej wody nie ma w Nilu". Uwielbia młodszych pomocników. Do jednego z nich pieszczotliwie mówi "Misiu". Prezes nie do końca ufa 'Cierewiczowi'.
  • Bartłomiej Misiewicz - w niego wciela się Grzegorz Ciągardlak. W Uchu Prezesa Misiewicz nazywany jest po prostu Misiem. Jest bardzo łasy na słodycze, a przy tym bardzo zachłanny. Lubi chwalić się medalem od 'ministra wojny' - zupełnie jak mały chłopiec.
  • Jacka Kurskiego zagrał Michał Czernecki. W programie to on przynosi szczupaki dla kota prezesa, a przy okazji skarży się prezesowi, że inni mu dokuczają. Jest bohaterem 2. odcinka Ucha Prezesa.
  • Krzysztof Czabański - czyli prezes Rady Mediów Narodowych. W tej roli wystąpił Robert Majewski. Jako "komunistyczny zług" boi się pytań o przeszłość. Ślepo słucha prezesa, a jednocześnie oświadcza mu, że będzie niezłomnie niezależny.

ZOBACZ: Ucho prezesa - odcinek 3 już jest na Youtube. Jakie żarty padły tym razem?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE