Kuba Wojewódzki ma poważne problemy?

i

Autor: X-news/materiał promocyjny TVN

Wspaniałe wieści!

Kuba Wojewódzki ma poważne problemy? Jego program traci widzów

2022-12-02 18:30

Kuba Wojewódzki (59 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Kontrowersyjny dziennikarz i celebryta od 20 lat prowadzi swój talk-show "Kuba Wojewódzki". Niestety, jego oglądalność spada. Program ostatni raz cieszył się milionową widownią w 2018 roku. Najnowsze dane wskazują, że widzów 33. sezonu było mniej, niż w analogicznym okresie rok temu.

Kuba Wojewódzki to kontrowersyjny dziennikarz i celebryta związany ze stacją TVN. Największą rozpoznawalność przyniosła mu praca na planie programu "Idol", w którym pełnił rolę jurora. W 2002 roku gwiazdor zaczął prowadzić talk-show "Kuba Wojewódzki". Produkcja ta przyciągała przed ekrany miliony widzów. Dziś jest ich znacznie mniej, niż jeszcze jakiś czas temu. Najnowsze dane wskazują, że Kuba Wojewódzki ma dość duży problem.

Spada oglądalność show "Kuba Wojewódzki". Gwiazdor ma problem?

Niedawno kontrowersyjny celebryta zakończył 33. sezon swojego programu. Jak informują Wirtualne Media, od 6 września do 29 listopada średnia oglądalność wynosiła 685 tys. osób. Odcinek z Małgorzatą Kożuchowską i Krzysztofem Skórzyńskim przyciągnął z kolei najwięcej widzów, bo aż 778 tys. W porównaniu z zeszłym rokiem, liczba osób oglądających show "Kuba Wojewódzki" spadła o 62 tys., co nie jest fatalnym wynikiem. Warto jednak zwrócić uwagę na oglądalność tego programu w poprzednich latach. Jesienią 2006 roku oglądało go prawie 3 mln widzów, a później ich liczba zaczęła spadać. Ostatni raz Wojewódzki zgromadził przed telewizorami miliony widzów jesienią 2018 roku. Najmniej było ich wiosną 2022 roku, bo średnio 647 tys.

Warto jednak podkreślić, że TVN w paśmie nadawania "Kuby Wojewódzkiego", czyli we wtorki między 22.40 a 23.38, zajmuje pierwsze pierwsze na tle konkurencji. Wojewódzki jest też jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji, więc mimo spadków, jego pozycja prawdopodobnie jest niezachwiana.

Sonda
Czy oglądasz show Kuby Wojewódzkiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany