Kuba Wojewódzki nagle zebrał potężny ochrzan! Ostro podpadł, musi uważać w TVN

2023-09-27 20:06

Kuba Wojewódzki sam siebie nazywa "królem TVN". Jednak nawet najsilniejszy władca może zebrać solidny ochrzan od "ludu". Samozwańczy król TVN właśnie się doigrał i musi bardzo uważać w swojej stacji, bo kto wie, czy następnym razem na dywanik nie wezwą do jego przełożeni. Na razie Kuba Wojewódzki nagle zebrał potężny ochrzan od znanej aktywistki Mai Staśko. Feministka i działaczka na rzecz osób LGBT nie wytrzymała i wygarnęła "Powiatowemu".

kuba wojewódzki

i

Autor: instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki ostro podpadł. Miało być zabawnie

Kuba Wojewódzki od lat próbuje być dowcipny, ale nie zawsze mu to wychodzi. Niedawno w swoim programie opowiedział żart przy satyryku Marcinie Dańcu. Ten wyglądał na mocno zażenowanego dowcipem. Podczas rozmowy pojawił się także wątek Krzysztofa Daukszewicza. Oberwało się stacji, w której emitowany był program, czyli TVN, i wybuchła spora afera. Tym razem Kuba Wojewódzki zagrał na własny rachunek i zamieścił mocno kontrowersyjny wpis na swoim profilu na Instagramie. Miało być zabawnie, a wyszło... Samozwańczy król TVN najpewniej chciał nawiązać do afery z youtuberami i nieletnimi dziewczynami. Na wpis Kuby Wojewódzkiego stanowczo zareagowała Maja Staśko. "Powiatowy" ostro jej podpadł! 

Maja Staśko oburzona zachowaniem Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki zamieścił bowiem swoje stare zdjęcie z podpisem: "Rok 1993. On jeszcze nie wie, że część jego przyszłych partnerek nie przyszła jeszcze na świat". Maja Staśko zrobiła screen wpisu samozwańczego króla TVN i nie kryła swojego oburzenia. - Osoby publiczne mogą wzmocnić głos ofiar, oddać im przestrzeń, godność i sprawczość, zachęcić inne do opowiadania o krzywdach. Mogą też zrobić pranka, zbaitować, podważyć zaufanie do ofiar i wykorzystać to do promocji swojego programu - skomentowała aktywistka. 

Zobacz naszą galerię: Tak starzał się Kuba Wojewódzki

Staśko i Wojewódzki

i

Autor: Twitter Staśko i Wojewódzki
Politycy od kuchni - Maja Staśko 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany