Kuba Wojewódzki zdradził, gdzie spędzi miesiąc miodowy!

i

Autor: AKPA/Baranowski Michał

Kuba Wojewódzki zdradził, gdzie spędzi miesiąc miodowy! Fani składają gratulacje

2022-04-16 10:15

Kuba Wojewódzki (59 l.) to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Dziennikarz wie, jak wzbudzić zainteresowanie mediów oraz internautów, i skrupulatnie to wykorzystuje. Teraz pokazał miejsce, w którym spędzi miesiąc miodowy.

Kuba Wojewódzki od lat współpracuje ze stacją TVN. Gwiazdor prowadzi autorski program "Kuba Wojewódzki" i występuje w roli jurora w show "Mask Singer". Ponadto jest on jednym z prowadzących podcastu "WojewódzkiKędzierski", który ukazuje się w Onecie. Podczas pierwszego odcinka słuchowiska Kuba Wojewódzki publicznie przeprosił Małgorzatę Rozenek-Majdan, tym samym kończąc medialny konflikt z żoną Radosława Majdana. 

Od czasu, gdy dziennikarz poinformował, że zostanie ojcem, internauci i telewidzowie z jeszcze większą uwagą śledzą jego poczynania. Kuba Wojewódzki pozostaje jednak tajemniczy i nie ujawnia zbyt wielu informacji z życia prywatnego, nie wiadomo więc, kim jest jego partnerka. Ostatnio dziennikarz opublikował zdjęcie z ukochaną, jednak na fotografii nie widać zbyt wielu szczegółów. 

Kuba Wojewódzki znany jest z niewybrednego poczucia humoru, dlatego część fanów z dystansem traktuje jego słowa. W wyznanie dotyczące jego przyszłego ojcostwa uwierzyli jednak nie tylko internauci i widzowie, ale m.in. Anna Kalczyńska, prowadząca "DDTVN". Czyżby showman planował się ustatkować? Tak może sugerować opis pod najnowszym zdjęciem, które opublikował na Instagramie.

"Dokładnie tam spędzimy nasz trzydniowy miesiąc miodowy..." - napisał.

Na fotografii widoczny jest samochód dziennikarza oraz sam Kuba Wojewódzki, który wskazuje palcem na znajdujący się przed nim budynek. Choć showman nie oznaczył lokalizacji, dociekliwi internauci w mig spostrzegli, co to za miejsce. 

"Pałac Ciekocinko" - pisali fani. 

Część internautów już teraz życzyła Kubie Wojewódzkiemu dużo szczęścia na nowej drodze życia, pojawiły się także pierwsze gratulacje. Biorąc jednak pod uwagę, że showman jest osobą o osobliwym poczuciu humoru, która w swoich wypowiedziach często stosuje grę słów, czekamy na więcej szczegółów!

Sprawdź w naszym quizie, która gwiazda mogłaby zostać Twoją przyjaciółką!

Która gwiazda mogłaby zostać Twoją przyjaciółką?

Pytanie 1 z 11
Co robisz w wolnym czasie?
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - niesamowita Karolina Pisarek jako Smolasty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE