Kuchenne Rewolucje - Brzeg Dolny. To będzie armagedon

i

Autor: AKPA

Kuchenne Rewolucje - Brzeg Dolny. "To będzie armagedon"

2022-06-09 21:05

Czy istotnie w restauracji "Wilcza 8" w Brzegu Dolnym dojdzie do armagedonu? Przez brak siły przebicia właściciela lokalu mogło być blisko... Na szczęście z pomocą przybyła Magda Gessler. Które danie zdaniem znanej restauratorki było "dobre dla ludzi ze sztuczną szczęką" i jaki miała pomysł na "Kuchenne Rewolucje" w mieście o średniowiecznych korzeniach? Czekamy na nowy sezon!

Kuchenne Rewolucje - Brzeg Dolny. "To nie jest szef, bardziej jak kolega". Właściciel lokalu imprezuje z pracownikami

Taka strategia może nie opłacić się 28-letniemu Patrykowi, który od zawsze marzył, aby spróbować swoich sił w większej gastronomii. Niestety, właściciel lokalu "Wilcza 8" w malowniczej miejscowości Brzeg Dolny, choć ten znajduje się nieopodal klasycystycznego pałacu, nie potrafi zamienić go w iście królewskie miejsce. "To nie jest szef, bardziej jak kolega" - ze śmiechem komentują kelnerki w restauracji pana Patryka.

Skąd takie słowa? Okazuje się, że choć pan Patryk ma wiele trafnych spostrzeżeń, dotyczących stylu pracy swojej załogi, ciężko mu wyegzekwować od niej szacunek. Wspólne, zakrapiane imprezy "po godzinach" raczej w tym nie pomogą... "Jak to w gastronomii" - tłumaczy się właściciel lokalu. Oj, Magda Gessler może mieć tym razem wyjątkowo ciężkie zadanie z przeprowadzeniem "Kuchennych Rewolucji"!

Czy Magda Gessler pomoże odmienić oblicze "Wilczej 8"? "To danie dobre dla ludzi ze sztuczną szczęką!"

Choć flaki w wykonaniu ekipy "Wilczej 8" nie znalazły uznania znanej restauratorki, pochwaliła smak mięsa w burgerze. Jednak popisowe danie lokalu, kaczka, okazała się być niewypałem... Choć Magda Gessler starała się, jak mogła, widać było, że ciężko jej przełknąć nawet kęs. "To danie dobre dla ludzi ze sztuczną szczęką" - komentowała zbrodnicze danie.

Co jednak dziwiło najbardziej, pan Patryk zdawał się mieć wręcz złośliwą satysfakcję z każdego błędu swojej ekipy. Jak podkreślał, od pół roku ciężko mu zmusić swoich pracowników do owocnej współpracy. "Znawca się znalazł. To pani Magda jest znawcą, a nie Ty!" - ostro odpaliła szefowi jedna z kelnerek, pani Kinga.

- Nie udało im się wywołać u mnie wilczego apetytu... Za to dziką ciekawość już tak! - podsumowywała Magda Gessler. Czy uda jej się zrewolucjonizować wizję lokalu, do którego ciężko nawet trafić?

Kuchenne Rewolucje - Brzeg Dolny. Nie zabrakło soczystych przekleństw! Koncentrat buraczkowy krwiście podkreślił braki w kuchni

Najwidoczniej właściciel lokalu "Wilcza 8" postawił na metodę śmiechu przez łzy. Choć w kuchni Magda Gessler nie wytrzymała i strzaskała na podłodze kilka słoiczków koncentratu buraczanego, pana Patryka wciąż trzymały się żarty. "Ale jeb***" - komentował fruwające w powietrzu pierożki. 

Okazało się zresztą, że to kucharka, pani Ilona, miała tu mieć ostatnie słowo. Nie tylko jej dania znalazły uznanie słynnej restauratorki, ale i podzielała jej zdanie na temat prowadzenia kuchni lokalu. "Może dzięki temu będę mogła trochę odważniej gotować" - zwierzała się. 

Kuchenne Rewolucje - Brzeg Dolny. "Klucha kluchę pogania" to bar mleczny marzeń Magdy Gessler!

Magda Gessler musiała mocno się zastanowić, jak pomóc panu Patrykowi i jego załodze tchnąć nowe życie w schowany na uboczu lokal. Rozwiązanie zaskoczyło całą ekipę! "Wilcza 8" zamieniła się w bar mleczny "Klucha kluchę pogania". Co serwowali gościom "Kuchennych Rewolucji" nowi podopieczni Magdy Gessler? Ogórkowa na kleistych żeberkach, pasta z jajami na twardo, koperkiem i wędzoną szprotką, a także tytułowe "kluchy" w towarzystwie ognistych sosów - taką kuchnię to my lubimy!

Restauratorka realistycznie oceniła też umiejętności zarządzania pana Patryka. Dlatego zdecydowała, że lepiej w roli menedżera miejsca sprawdzi się pani Edyta z jej mocnym temperamentem. Do tego zmiana wystroju ze szkolnej stołówki na bardziej przytulne miejsce i gotowe! Goście byli zachwyceni.

Kuchenne Rewolucje - Brzeg Dolny. Czy "Klucha kluchę pogania" zdało egzamin? "To po co ja tu jestem?!"

Choć intencją "Kuchennych Rewolucji" jest zmiana restauracji w taką, w której sama chętnie stołowałaby się Magda Gessler, tym razem coś poszło nie tak. Czy to znowu kwestia nadmiernych tendencji do kontrolowania wszystkiego przez pana Patryka? Okazuje się, że choć restauratorka jasno wyraziła swoje zdanie, właściciel lokalu zdecydował się nie wziąć go pod uwagę...

"Jesteś apodyktyczny i uważasz, że nikt nie jest mądrzejszy od ciebie. To jest czas kryzysu, a ty masz sposób myślenia, który nie prowadzi do sukcesu. Chcesz mieć Ritza, to się wtedy nie zadawaj z Magdą Gessler" - mocno podsumowała restauratorka. Pan Patryk szybko zmienił front po tych słowach!

Chcecie dowiedzieć się, jak rozstrzygnął się ten konflikt? Oglądajcie "Kuchenne Rewolucje" o godz. 21:35 w TVN!

Kobiety "charakterne" to coś, co lubimy najbardziej! Z czego zwierzyła się jedna z nich, Krystyna Kofta? Zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć poniżej!

Najgorsze sceny Anny Muchy w M jak miłość. Magda wykończona zdradą Andrzeja! Wyleje morze łez i już nigdy nie będzie szczęśliwa
Sonda
Czekacie na nowy sezon "Kuchennych Rewolucji"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE