Magda Gessler. To nie botoks, to paraliż!

i

Autor: AKPA

Magda Gessler przeszła paraliż. Twarz gwiazdy "Kuchennych rewolucji" uległa zmianie [ZDJĘCIA]

2022-05-25 5:34

Magda Gessler (69 l.) przekonała się o tym, że ludzie potrafią być okrutni. Gwiazda została oskarżona o przesadne powiększenie ust. „Pszczoła cię ugryzła w usta?”, „Coś się pani stało?” – pisano w komentarzach. Restauratorka postanowiła przerwać tę raniącą ją dyskusję i wyznała prawdę. Okazuje się, że prowadząca „Kuchenne rewolucje” doznała paraliżu! Zobacz jej przykry wpis.

Magda Gessler ma większe usta 

Magda Gessler jest barwną postacią w świecie show-biznesu, dlatego też wzbudza duże zainteresowanie wśród Polaków. Każdy post, który zamieszcza w mediach społecznościowych jest szeroko komentowany. Tak też się stało ostatnio, kiedy gwiazda TVN wrzuciła zdjęcie, na którym było widać że jej usta są większe niż zazwyczaj. Jedni fani ze zmartwieniem pytali, co się stało, inni natomiast byli bardzo złośliwi i sugerowali, że artystka za bardzo powiększyła wargi. Restauratorka postanowiła zareagować na złośliwe komentarze. 

ZOBACZ: Stalker zgotował piekło Magdalenie Ogórek: Chciał mnie zabić!

Natychmiastowa reakcja Gessler: Do widzenia!

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zamieściła na Instagramie mocny wpis, który sprawił, że niektórym mogło zrobić się głupio.

„Samochodem jadąc... selfie trzasnęłam... i raz na zawsze moimi ustami zamknę Wasze usta. Kolejny raz muszę się odnieść. Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem dyskusji – jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha! Moje usta. A dla Was – dzióbek, krzywe, za blade, za czerwone!... Za duże, niesymetryczne, zrobione... za małe, ciągle niezaakceptowane! Czytam wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierzę. Apeluję! Kto chce hejtować – do widzenia!” – napisała, oburzona.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" przeszła paraliż

Gessler została zmuszona do tego, by wyznać prawdę. Restauratorka szczerze opowiedziała o przykrym wydarzeniu z życia prywatnego.  Zapewnia, że wcale nie powiększyła ust i wyjaśnia, dlaczego nie są takie jak dawniej. 

„Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu... wasze okrucieństwo boli. Ale skoro TE usta tak was ciekawią, intrygują... nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej. Dla oswojenia i nauki tolerancji. Jestem cierpliwa. Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu” – dodała.

Zobacz galerię zdjęć.

Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE