Stalker zgotował piekło Magdalenie Ogórek: Chciał mnie zabić!

2022-05-21 5:28
Magdalena Ogórek - psychofan chciał ją zabić
Autor: Akpa Magdalena Ogórek - psychofan chciał ją zabić

Magdalena Ogórek (43 l.) ma stalkera. Gwiazda od pół roku żyje w niekończącym się poczuciu zagrożenia. Dziennikarka TVP jest prześladowana i zastraszana przez mężczyznę, który grozi jej śmiercią. Gwiazda w listopadzie dostała od niego pierwsze pogróżki. – Tych wiadomości, zdjęć była ogromna ilość – mówi nam. – Pisał do mnie wiadomości, w których sens był następujący „Nie mogę cię mieć, to nikt nie będzie cię miał. Zabiję cię” – dodaje.

Koszmar zaczął się w listopadzie

Dla Magdaleny Ogórek listopad 2021 r. był najgorszym miesiącem w jej życiu. Gwiazda programu TVP Info „Plan dnia” cieszyła się z powodu publikacji swojej nowej książki. Kiedy pojawiła się na jej premierze, zaczął się koszmar. Z tłumu fanów dziennikarki wyłonił się mężczyzna, który – jak się później okazało – jest jej psychofanem i od pewnego czasu wysyła jej pogróżki. Mariusz M. (44 l.) niespodziewanie rzucił się w jej kierunku.

– Próbował do mnie dobiec. Doszło do szarpaniny. Na szczęście w pobliżu była policja, która ruszyła z pomocą – opowiada „Super Expressowi” dziennikarka.

Psychofan stanął przed sądem

Mariusz M. został zabrany na komisariat, na którym później stawiła się gwiazda TVP. Dziennikarka złożyła zeznania, a w grudniu sprawa trafiła do sądu. Sprawca usłyszał wyrok: zakaz zbliżania się do Ogórek. Sąd również nałożył na mężczyznę obowiązek stawiania się na policji dwa razy w tygodniu.

Mariusz M. znowu zaczął nękać

Niestety 44-latek ponownie dał o sobie znać. 

- Cały czas dostawałam od niego wiadomości. Sąd przedłużył areszt o pół roku, gdyż stwierdził, że mężczyzna jest groźny - wyjaśnia nam Ogórek.

Obwiesił mieszkanie zdjęciami gwiazdy

Mężczyzna do 27 czerwca będzie przybywał w areszcie. "Super Express" dotarł do informacji, że śledczy znaleźli w jego mieszkaniu zdjęcia Magdaleny Ogórek oraz artykuły prasowe na jej temat. Są podejrzenia, że Mariusz M. jest osobą niepoczytalną.

ZOBACZ: Magda Gessler zrezygnuje z "Kuchennych rewolucji"? Wiemy, na czym zarabia najwięcej

Gwiazda ukrywała swoją trudną sytuację w tajemnicy, jednak kiedy do niej zadzwoniliśmy z prośbą o komentarz stwierdziła, że warto mówić o niebezpieczeństwach, które nas spotykają.

- Mówię o tym, bo to jest mój apel. Nie bójcie się iść na policję. Gdyby ten mężczyzna miał przy sobie nóż, mogłoby dojść do nieszczęścia - kończy.

Sonda
Znasz osobę, która była ofiarą stalkera?
Rutkowski Story: Ekostalkerzy dręczyli weterynarza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE