Magda Gessler zrezygnuje z "Kuchennych rewolucji"? Wiemy, na czym zarabia najwięcej

2022-05-19 19:01
Magda Gessler zarobiła milion na reklamach
Autor: Akpa Magda Gessler zarobiła milion na reklamach

Magda Gessler (69 l.) gdyby chciała, mogłaby na dobre zrezygnować z „Kuchennych rewolucji” i reszty programów. Znana restauratorka większe pieniądze zarabia na reklamach niż na gotowaniu na ekranie. W tym roku podpisała kontrakty z kilkoma firmami, które łącznie zapłaciły jej minimum milion złotych.

Magda Gessler zna się na robieniu pieniędzy

Magdalena Gessler może być inspiracją dla innych gwiazd. Mało kto w polskim show-biznesie zna się na robieniu pieniędzy tak jak ona. Restauratorka od lat jest gwiazdą telewizji, prowadzi swoje restauracje, a ostatnio stała się królową reklam. Zaledwie w tym roku podpisała trzy duże kontrakty. Pojawia się w reklamie promującej mobilną grę, reklamuje w internecie piwo, a ostatnio pozuje do zdjęć z lekami na lepszy sen. Do tego cały czas kontynuuje współpracę związaną z kateringiem dietetycznym, w którym można zamówić dietę z wyborem menu ułożonym przez nią samą.

Magda Gessler zarabia fortunę

Gdy zsumujemy wszystkie kontrakty, okazuje się, że na konto restauratorki w zaledwie kilka miesięcy wpadł najmarniej milion złotych. Forbes szacuje jej wartość reklamową za jedną kampanię na minimum 300 tys. zł. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku gwiazda TVN według Forbes Woman– 10 najlepszych marek osobistych kobiet, znalazła się na trzecim miejscu na liście najlepszych marek osobistych kobiet w mediach tradycyjnych.

ZOBACZ: Maciej Dowbor od obiadu żony, woli kebaba na mieście. Ale się nim zajada

Magda Gessler wyjaśnia co zrobić, żeby mieć pieniądze

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” dzielnie wyjaśnia zawistnym fanom wszelkie kwestie.

„Żeby mieć pieniądze, trzeba mieć pomysł na siebie lub pasję, lub być pytonem. Ja robię to, co kocham, co daje mi szczęście. Niczego na start materialnego nie dostałam. Czytaj książkę. Stosunek do życia, ludzi jest naszą siłą lub przekleństwem. Kochając, nie jojcząc, można mieć taki świat, o jakim marzymy, ale trzeba być konsekwentnym i pracowitym. Pieniądze pomagają, ale niektórych trują. Mnie się chyba udało” - tłumaczy gwiazda.

Magda Gessler zrezygnuje z "Kuchennych rewolucji"?

Magda Gessler zyskała ogromną popularność dzięki "Kuchennym rewolucjom". Restauratorka przeprowadziła w całej Polsce ponad trzysta rewolucji i jak na razie nie zwalnia tempa. Od 3 marca widzowie oglądają 24. sezon programu. Nowe odcinki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Śledziło przed telewizorami zasiada 1,41 mln osób. Wszystko wskazuje więc na to, że Gessler będzie kontynuowała swoją karierę telewizyjną. Co za tym idzie, zarobi kolejne potężne pieniądze.

Piotr Ikonowicz o relacjach z Magdą Gessler
Sonda
Czy kupiłbyś tort komunijny od Magdy Gessler za 1000 złotych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE