Magda Gessler w Body Chief

i

Autor: materiały promocyjne Magda Gessler w Body Chief

Magda Gessler została ambasadorem cateringu dietetycznego Body Chief

2020-01-20 10:22

Magda Gessler to niekwestionowany autorytet w branży gastronomicznej, najbardziej znana restauratorka w Polsce. Jako gwiazda telewizji i Internetu od lat pomaga stanąć na nogi restauracjom, a także prowadzi i zasiada w jury wielu programów kulinarnych. Niedawno Magda Gessler rozpoczęła przygodę ze zdrowym trybem życia, co przypieczętowała współpraca z cateringiem dietetycznym Body Chief.

Body Chief codziennie dostarcza zestawy 5 zbilansowanych posiłków tysiącom Klientów w całej Polsce. Jako lider, na rynku diet pudełkowych od ponad 5 lat realizuje dostawy do ponad 880 mniejszych i większych miast w Polsce, a także w Berlinie i Londynie.

Przedsmakiem współpracy Magdy Gessler z firmą Body Chief była wigilijna seria przepisów na kanale YouTube. W jednym z odcinków gwiazda zapowiedziała, że piernik na podstawie zaprezentowanej receptury trafi do diet Klientów Body Chief w drugi dzień Świąt.

Magda Gessler w Body Chief

i

Autor: materiały promocyjne Magda Gessler w Body Chief

W ramach współpracy, posiłki według receptury gwiazdy, skonsultowane z dietetykami Body Chief, już zaczęły pojawiać się regularnie w zestawach. Co więcej, na youtubowym kanale Body Chief TV, Magda Gessler opowiada ciekawostki o składnikach potraw oraz o sposobie ich przyrządzania. Danie, które jest owocem współpracy, pojawiło się w wybranych dietach 9 stycznia, a kolejne będą pojawiać się już wkrótce.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE