Magda Gessler

i

Autor: Akpa Magda Gessler

Co dalej z "Kuchennymi rewolucjami"?

"Kuchenne rewolucje" tracą widzów! Co dalej z programem Magdy Gessler?

2022-09-24 21:33

"Kuchenne rewolucje" już od wielu lat są wielkim hitem TVN-u, a sama Magda Gessler dzięki programowi stała się pierwszoligową gwiazdą. Czy jednak nadszedł czas, kiedy format programu znudził się widzom? Jak podaje serwis Wirtualne Media niedługo Magda Gessler może mieć niemały problem, "Kuchenne rewolucje" bowiem tracą widzów. Widownia show TVN-u skurczyła się o 300 tys. osób w stosunku rok do roku.

"Kuchenne rewolucje" tracą widzów! Co dalej z programem? 

"Kuchenne rewolucje" to bez wątpienia jeden z największych hitów w telewizji ostatnich lat. Magda Gessler dzięki temu programowi zyskała ogromną popularność, a jej nazwisko w Polsce zna chyba każdy. Przez wiele lat "Kuchenne rewolucje" gromadził miliony widzów przed telewizorami, jednak najnowsze dane nie napawają optymizmem i być może są jednym z pierwszym objawów, że format się wyczerpał. - Widownia reality-show Magdy Gessler w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej spadła o 300 tys. osób. Wówczas (tj. w okresie od 2 do 16 września 2021 roku) „Kuchenne rewolucje” oglądało średnio 1,45 mln widzów, przy udziałach na poziomie 12,52 proc. w 4+, 17,10 proc. w 16-49 i 14,87 proc. w 16-59 - wynika z danych opublikowanych przez portal Wirtualne Media. Nie zmienia to faktu, że stacja TVN jest wiceliderem w czwartkowym paśmie między godz. 21.36 a 22.41, pierwsze miejsce zajmuje TVP. Wygląda na to, że Magda Gessler będzie musiała się nagłowić, jak przyciągnąć widzów przed ekrany telewizorów.

Zobacz także: Nie uwierzysz, jak wygląda córka Małgorzaty Foremniak. Piękna Ola szykuje się do ślubu

Dominika Gwit o udziale w “Fort Boyard”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają