Piotr Kupicha

i

Autor: AKPA

Imprezy

Kupicha pokazał syna. W dniu 18. urodzin zabrał go do salonu samochodowego. Czym wyjechali?

2023-09-12 12:35

Choć w ostatnim czasie jest cicho o zespole Feel, to życie prywatne wokalisty nadal wzbudza spore emocje. W ostatnim czasie Piotr Kupicha pochwalił się, że świętuje urodziny swojego najstarszego syna Pawła. 18-latek wraz ze wkroczeniem w dorosłość dostał od taty… samochód!

W ostatnich latach życie prywatne Piotra Kupichy (44 l.) przeszło wiele zawirowań. Muzyk w 2013 roku rozwiódł się z Agatą Fręś, matką jego dwóch synów – Pawła i Adama. Kolejną wybranką serca okazała się Ewelina Sienicka – modelka i była uczestniczka konkursów piękności, która zajęła trzecie miejsce w wyborach Miss Polonia 2007. Z drugą żoną już ma dwie córki – Jagodę i Laurę.

Choć Piotr Kupicha raczej stara się chronić swoją prywatność, to w ostatnim czasie zaczął łamać te zasady. Zaczęło się od tego, że w sierpniu wystąpił u boku Sanah na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Pokazał wtedy swoją 9-letnią córkę Jagodę, która po występie mogła poznać swoją idolkę znaną z hitów „Szampan” czy „Marcepan”.

Piotr Kupicha zachwyca się sanah. Wystąpili na jednej scenie!
Kupicha pokazał syna. W dniu 18. urodzin zabrał go do salonu samochodowego. Czym wyjechali?

i

Autor: Akpa/Instagram @piotr_kupicha_feel

Teraz po kilku tygodniach Piotr Kupicha postanowił pokazać, jak świętuje urodziny swojego najstarszego syna. W poniedziałkowe popołudnie na instastories Piotra Kupichy pojawiło się zdjęcie, na którym pokazał auto, które chłopak dostał w prezencie. Tata zdecydował się na zakup Hondy Civic 14 z 2009 roku.

- Jutro obszerniejsza relacja, ale życzę ci synku zdrowia, mądrości i spełniania marzeń. Jestem z ciebie bardzo dumny - napisał  w relacji Piotr Kupicha.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany