Kurdej-Szatan dostała pracę. Znowu pojawi się w telewizji

i

Autor: akpa Kurdej-Szatan dostała pracę. Znowu pojawi się w telewizji

Kurdej-Szatan dostała pracę! W kontrowersyjnym show z mężem Martyny Wojciechowskiej

2022-01-26 11:14

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) wraca do gry. Okazuje się, że widzowie znowu będą mogli ją podziwiać na małym ekranie. Program, w którym się pojawi jest dość zaskakujący, ale dla aktorki to szansa na zarobek i dodatkową pracę. Ma pojawić się TTV w programie "Project Cupid", który poprowadzi razem z Przemysławem Kossakowskim. W show miłości będą szukać osoby z niepełnosprawnością intelektualną!

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym roku trafiła na czarną listę pracodawców. Wszystko przez jej wulgarny wpis o działaniach Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej. Została za to ukarana przez TVP i wywalona z serialu "M jak miłość". Na jakiś czas, aktorka zniknęła z show-biznesu. Teraz powoli wraca na salony, a nawet realizuje nowe projekty zawodowe. W ostatnim wywiadzie z Żurnalistą przyznała nawet, że dostała propozycję prowadzenia "Dzień Dobry TVN", ale nie podjęła się tego. Jak się teraz okazuje, wkrótce pojawi się w telewizji nowy program. To właśnie w nim zobaczymy Basię. Co ciekawe, nowe show będzie prowadziła razem ze znanym prezenterem i podróżnikiem.

Jak podaje Pudelek, Kurdej-Szatan razem z Przemkiem Kossakowskim (51 l.), poprowadzi nowy format na TTV - Project Cupid. W programie miłości będą szukać osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Wybór aktorki, jako gospodyni takiego show, może troszkę dziwić. Natomiast to, że współprowadzącym będzie były mąż Martyny Wojciechowskiej (48 l.) nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.

Kossakowski realizuje bowiem popularny program "Down the road", w którym podróżuje po świecie z osobami z zespołem Downa. Ma więc spore doświadczenie w relacjach z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Miejmy nadzieję, że pomoże swojej koleżance i da Basi dobre rady.

Sonda
Będziecie oglądać taki program?
Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE