Lady Gaga w SZPITALU! Co się stało? [ZDJĘCIA]

2014-08-08 15:24

Na scenie Lady Gaga wygląda jak okaz zdrowia. Skacze, tańczy, jednym słowem szaleje. Ale okazuje się, że i ją czasem dopada niemoc! Ostatnio nawet dość silna, bo piosenkarka trafiła do szpitala.

Lady Gaga wrzuciła na Instagrama zdjęcie w masce tlenowej. Niestety, nie jest to część jej dziwacznych strojów scenicznych czy zabawny gadżet, a najprawdziwsza maska! Piosenkarka wylądowała w szpitalu. Co się stało? Lady Gaga od kilku miesięcy jest w trasie koncertowej The ARTPOP Ball, właśnie grała w Denver, gdy dopadła ją choroba wysokościowa! Skończyło się wizytą w szpitalu i podłączeniem do tlenu. Na szczęście Gaga szybko stanęła na nogi. Już w piątek zagra kolejny koncert, miejmy nadzieję, że już nic złego jej się nie przytrafi.

Swoją drogą, zauważyliście, że wśród gwiazd panuje teraz moda na robienie szpitalnych selfie? Posiadanie zdjęcia na szpitalnym łóżku, z bandażami czy kroplówką jest na czasie. Pamiętamy przecież zdjęcia omdlałej Kasi Cichopek czy ledwie żywego Dawida Kwiatkowskiego. Podoba Wam się taka moda?

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Czytaj: Kamil Bednarek RZĄDZI na Facebooku! Ma ponad MILON fanów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE