Legendarny Wiesław "Wszywka" nie żyje. Rozpacz polskich internautów. Kim był Wiesław Janiszyn?

2021-10-18 21:16
Nie żyje Wiesław Wszywka Janiszyn
Autor: POMAGAM.PL/ FACEBOOK Nie żyje Wiesław "Wszywka" Janiszyn

Nie żyje Wiesław Janiszyn, znany internautom pod pseudonimem Wiesław Wszywka. Mężczyzna zyskał popularność dzięki kanałowi Naffnaff w serwisie YouTube. Gwiazdor dał się poznać jako tester mocnych trunków i przekąsek. Słynął z zabawnych powiedzonek, a swoim usposobieniem zyskał sympatię widzów.

Wiesław Janiszyn zaistniał w serwisie YouTube dzięki twórcy o pseudonimie Naffnaff (Dawid Rycąbel). Producent wideo wymyślił postać Wiesława Wszywki. A zaczęło się to w niewinny sposób: Wiesław to mój sąsiad, mieszka niedaleko mnie. Często spotykałem go pod sklepem, jak chodziłem rano po zakupy. Zaczepiał mnie, zagadywał, zauważyłem że jest bardzo odważny i śmiały. Wcześniej grywał drobne epizody w moich filmach, ale pewnego dnia spytał, czy nagram coś z nim w roli głównej. Odparłem, że jasne - możemy coś takiego nagrać... - powiedział kilka lat temu w wywiadzie z Interią Rycąbel. 

Przede wszystkim miał być to tylko jeden film. Wcześniej zajmowałem się parodiowaniem znanych youtuberów i Wiesław w założeniu miał być parodią Tomasza Kopyry, znanego blogera piwnego. Wymyśliłem tytuł "Kopsnij Wira", w sensie, że "łyka", ale Wiesiek coś nie dosłyszał i przeinaczył to na "Kopsnij Drina". Tak już zostało - wyjaśnił.

Wiesław Wszywka był testerem mocnych trunków, różnych przekąsek, które kosztował i zabawnie komentował. Widzowie pokochali jego poczucie humoru i powiedzonka. Występował w swoim kapelusiku. Mężczyzna zmagał się z chorobą alkoholową. 

Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil. Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał że: "lepiej żartować, niż chorować" i żeby ludzi miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu! - napisał na Facebooku producent wideo Dawid Rycąbel.

Niszczone i okradane groby znanych Polaków. Jarocka, Andrycz, Górski. Niezapomniani

ZOBACZ: "Wypruł mi flaki, drań" - Klaudia Halejcio wspomina byłego faceta. Zdradziła za dużo?

Galeria wyżej: Pogrzeb "Bezczela". Rodzina i przyjaciele pożegnali rapera

Legendarny Wiesław "Wszywka" nie żyje. Rozpacz polskich internautów

Pod postem producenta, który poinformował o śmierci Wiesława Wszywki pojawiły się komentarze fanów:

- Wiesiu dzięki Ci za wiele uśmiechu radości i polepszania humoru za każdym razem gdy było źle spoczywaj w pokoju😭😔

- Przykra informacja... Jak dla mnie, Wiesek to najzabawniejsza postać polskiego yt 😃 Jego teksty pozostaną nieśmiertelne.

- Bardzo pozytywny człowiek...trochę pogubiony ale z wielkim poczuciem humoru.

- Będzie mi go bardzo brakować, ogromnie go lubiłem, jego niezapomniane powiedzenia i styl wypowiedzi.

Sonda
Oglądałeś/aś Wiesława Wszywkę na YouTube?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE