Bogusław Linda niespodziewanie ogłosił to publicznie! "Czas się rozstać"

2024-02-25 21:14

Bogusław Linda poinformował na swoim profilu na Facebooku o rozstaniu ze swoim ukochanym... autem. "Wyposażenie najlepsze z możliwych" - przekonuje gwiazdor "Psów". Cena? Zwala z nóg!

Bogusław Linda ogłasza rozstanie

Bogusław Linda postanowił poinformować swoich fanów na Facebooku o rozstaniu. Chodzi o rozstanie z jego ukochanym autem, Land Roverem, które zamierza sprzedać. Cena? Może przyprawić o zawroty głowy! Już na wstępie aktor zapewnił, że auto posiada wyposażenie "najlepsze z możliwych". Jedna z fanek odpowiedziała nawet żartobliwie: "Wyposażenie najlepsze z możliwych to było z kierowcą". Inni żartowali i sugerowali, że "fura" mogła należeć do partnerki życiowej Bogusława, modelki Lidii Popiel. Ogłoszenie na oficjalnym profilu gwiazdora z pewnością przyspieszy sprzedaż, już w ciągu kilku godzin udostępniło je aż 65 osób.

Od ponad 30 lat Bogusław Linda związany jest z jedną kobietą. Uchodzą za bardzo tajemnicze małżeństwo. Jak para zmieniała się na przestrzeni lat?

Bogusław Linda nie od dziś jest znany jako fan motoryzacji. Często zmienia auta i lubi się chwalić swoimi maszynami w social mediach. Jeździł między innymi Porsche i kilkoma Renault, której to marki był twarzą przez kilka lat. Chętnie też pozuje przy jednośladach - motocyklach, a nawet... hulajnogach elektrycznych. Tym razem postanowił pozbyć się luksusowego SUV-a z 2018 roku.

Bogusław Linda sprzedaje auto. Za ile?

Bogusław Linda zamieścił ogłoszenie, z którego dowiadujemy się, że pozbywa się Land Rovera Range Rover Evoque 2.0Si4 Autobiography, eleganckiego SUV-a, który przejechał pond 78 tysięcy kilometrów. Pięciodrzwiowe auto ma 6 lat i kolor szary, metalik. Wyposażony jest między innymi w czujniki deszczu, skórzaną kierownicę i tapicerkę, oraz - oczywiście - klimatyzację. W ogłoszeniu nie omieszkano pominąć faktu, że można się rozsiąść w zapamiętujących kształt siedzeniach, w których wcześniej siedział Bogusław Linda. Dla fanów gwiazdora polskiego kina to z pewnością nie lada gratka. Jaki jest koszt takiej przyjemności?

Bogusław Linda swoje cacko wycenił na aż 159 900 złotych! Ceny nowego auta, podobnego do tego, którego chce pozbyć się Linda, dochodzą do 405 tysięcy złotych. Znajdzie się chętny na taki interes?

Bogusław Linda miażdży własne aktorstwo. Twierdzi, że nie lubi swojego zawodu! "Jestem tandetny, straszny, niedobry"

Boguś Linda był niczym polski Casanova. Z tymi kobietami był naprawdę blisko

QUIZ: Poznajesz te gwiazdy po stopach? Sprawdź!

Pytanie 1 z 12
Zgadniesz, do której gwiazdy seriali należą te stopy?
Stopy gwiazd
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki