Ewa Minge

i

Autor: AKPA/Gałązka Ewa Minge

Szczere wyznanie

Ewa Minge przeszła prawdziwe piekło! Mało kto, by się po tym podniósł. Projektantka ma za sobą długą walkę sądową

2023-07-17 4:50

Ewa Minge to jedna z najbardziej popularnych projektantek w Polsce. W jej kreacjach prezentowały się największe polskie osobistości. Wciąż jednak dla wielu kontrowersyjnym tematem jest jej wygląd. Zarzucano jej nagminne operacje plastyczne. Wielokrotnie odnosiła się już do zarzutów o ingerencje w urodę. Swojego czasu przeszła prawdziwe piekło.

Ewa Minge projektuje ubrania, torebki, buty, biżuterię, meble, a od niedawna dzieli się z fanami kolejnym swoim talentem. Mało kto wie, że artystka maluje obrazy oraz pasjonuje się rzeźbiarstwem. Od wielu lat boryka się z hejtem i posądzaniem o nadmierne operacje plastyczne. Projektantka przez wiele lat odnosiła się do tej sprawy. Ten hejt był powodem jej poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym.

Ewa Mingę o kłopotach ze zdrowiem psychicznym. Miała myśli samobójcze

W rozmowie z "Jastrząb Post", w pewnym momencie nadmierne zainteresowanie jej wyglądałem doprowadziło ją do poważnego kryzysu psychicznego.

- Byłam wtedy wyzywana od potworów, były różne historie, musiałam mieć wtedy naprawdę mnóstwo siły w sobie. To doprowadziło mnie naprawdę do ciężkiej depresji, też o tym mówiłam, że miałam nawet myśli samobójcze - wyznała.

Żeby tego było mało, projektantka ma za sobą również ciężką walkę sądową z lekarzem, którym miał wymieniać jej zabiegi medycyny estetycznej jakim rzekomo miała się poddać. Udało jej się dowieść, że nie robiła żadnego liftingu twarzy. 

- Ja to w pewnym momencie rzuciłam. Nie byłam w stanie, ponieważ w sądzie cywilnym pani sędzia mnie upokarzała, wychodziłam, płacząc. Zachowywała się skandalicznie, ewidentnie była do mnie negatywnie nastawiona, wyśmiewała mnie - powiedziała.

Zobacz poniższą galerię: Ewa Minge wycięła powieki

Ewa Minge u Jaruzelskiej o TRUDNEJ PRZESZŁOŚCI: są moim w życiu FURTKI do PIEKŁA