Sylwia Peretti

i

Autor: AKPA Sylwia Peretti

Był jej jedynym dzieckiem

Łzy cisną się do oczu, gdy widzi się, jaką relację miała Sylwia Peretti ze swoim synem. Poprowadził ją do ołtarza i był jej najlepszym kumplem

2023-07-15 13:56

Piątkowej nocy doszło do tragicznego wypadku na ulicach Krakowa. Rozpędzony samochód gnał ulicami miasta. Później auto dachowało, zjeżdżając po schodach na bulwar Czerwieński. Pasażerowie byli w wieku 20, 23 i 24 lat. Jednym z nich był syn Sylwii Peretti, bohaterki "Królowych Życia". Gwiazdę z synem łączyła wyjątkowa więź.

Piątkowej nocy miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy. Strażacy o 3:00 w nocy zostali poinformowani o dachowaniu pojazdu na ulicach Krakowa. Pędzący samochód zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego. O wypadku poinformował rzecznik Komendanta Wojewódzkiego PSP, Hubert Ciepły. Jednym z pasażerów, jak ustalił "Pudelek", był syn "Królowej Życia" Sylwii Peretti. Gwiazdę z synem łączyła wyjątkowa więź.

Nie żyje Patryk Peretti. Miał niesamowite relację z mamą

Sylwia Peretti popularność zyskała dzięki udziałowi w reality-show "Królowe Życia". Gwiazda pokazywała kulisy swojego życia. Epizodycznie w programie pojawiał się także jej syn, Patryk. Widzowie od razu ich pokochali, za niesamowitą relację, byli zawsze zabawni i pełni uśmiechu. Jak sama wspominała, jej syn był jej najlepszym kumplem.

- Chciałam, żeby mój syn miał fajny dom. Moim największym sukcesem jest to, że jak ma jakikolwiek problem, to wpada do mnie i gadamy. (...) Dziś jest moim najlepszym kumplem. Świetny chłopak, bardzo fajnie mi się udał -  mówiła dla portalu Dzień Dobry TVN.

Syn poprowadził ją również do ołtarza, kiedy brała ona ślub ze swoim mężem.

Zobacz poniższą galerię zdjęć: Dramat Sylwii Peretti. Nie żyje syn "Królowej życia

Kraków: tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Nie żyje czterech młodych mężczyzn
Listen on Spreaker.