Joanna Koroniewska, Maciej Dowbr, dom w górach

i

Autor: Akpa/Super Express Joanna Koroniewska, Maciej Dowbr, dom w górach

Dramat Dowborów. Kupili dom w górach, teraz tracą fortunę. Mamy zdjęcia ze środka domu

2021-01-29 10:15

Ten interes to miała być żyła złota. Maciej Dowbor (42 l.) i Joanna Koroniewska (42 l.) kupili dom w górach. Po remoncie chcieli wynajmować go turystom. Niestety, przez obostrzenia górska chałupa stoi i się marnuje. Dowborowie tracą kilka tysięcy złotych tygodniowo. Mamy zdjęcia ze środka domu!

To była inwestycja ich życia. Dowbor i Koroniewska kupili i wyremontowali dom w górach, niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej. Dostosowali go do wynajmu na doby. Urządzili w nim trzy, jak to nazwali, apartamenty i wspólną przestrzeń na parterze, gdzie znajduje się duża, otwarta kuchnia, trzy stoły i kącik z kanapami.

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Kożuchowska. Tego się po niej nie spodziewaliśmy. Będziecie zaskoczeni. ZDJĘCIA

Niestety, biznes się nie kręci. Bo nie ma jak. Zgodnie z aktualnym obostrzeniem hotele mają być zamknięte jeszcze do 14 lutego, a wtedy być może obostrzenia znów zostaną przedłużone. Aktualnie więc apartamentów Dowborów nie można wynająć, a normalnie w górskich miejscowościach byłaby teraz cała masa ludzi.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska to ukrywała. Przez ciężką chorobę wyprowadziła się z Polski. Wstrząsające szczegóły

Ale i tak udało nam się sprawdzić cenę. Za tygodniowy pobyt dla dwóch osób rezerwowany z miesięcznym wyprzedzeniem trzeba zapłacić od 2700 do 3300 zł. Jako że wszystkie trzy apartamenty stoją puste, Dowborowie tracą nawet 9 tysięcy tygodniowo. A jeszcze okładają, bo przecież muszą utrzymać dom, ogrzać go i płacić osobom, które zajmują się nim na co dzień. Ale jak śpiewała Maryla Rodowicz: trzeba mieć nadzieję, że biznes się opłaci. 

Na Podlasiu spłonął dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor. Matka i dwóch synów stracili dach nad głową
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE