Gorące zdjęcia

Maciej Musiał podbija świat. Widzowie nie mogą oderwać oczu od jego... klaty!

2022-11-21 18:44

Maciej Musiał (27 l.) to nasz towar eksportowy. Swoją ciężką pracą udowodnił, że aktorzy z Polski mogą podbijać światowe rynki. Po roli w „Wiedźminie” Musiał otrzymał angaż w produkcji Netfliksa „1899”, która w ciągu kilku dni stała się hitem na całym świecie. On sam szybko zyskuje nowych fanów. Czyżby za sprawą... umięśnionego ciała?

Trudno w to uwierzyć, ale Maciek Musiał debiutował 14 lat temu. Od początku swojej kariery starannie dobierał propozycje zawodowe, postawił także na naukę i ukończył PWST w Krakowie. Jego marzeniem zawsze jednak była międzynarodowa kariera. – Trzeba marzyć jak najszerzej, robić plany i nie przejmować się komentarzami innych. Kiedy konfrontujesz swoją wizję z ludźmi, którzy jej nie rozumieją, to cię osłabia, ciągnie w dół – mówił w „Vivie!”.

Maciej Musiał podbija świat

W ostatnich latach pracował dla Netfliksa przy polsko-amerykańskim serialu „1983”, zagrał znaczący epizod w „Wiedźminie”, a teraz jedną z głównych ról w serialu „1899”. Występuje obok idola młodzieży, znanego ze „Szkoły dla elity” – Miguela Bernardeaua (26 l.).

Widzowie zachwyceni klatą Macieja Musiała

Uwagę krytyków oraz widzów zwraca... umięśnione ciało Musiała. „Klata Musiała jest na samym początku, potem naprawdę można sobie darować” – napisała w swojej recenzji Karolina Korwin Piotrowska (51 l.).

Od premiery, która miała miejsce w ostatni czwartek, Maciek Musiał zyskał już 15 tys. fanów na Instagramie. To właśnie tam pochwalił się przygotowaniami do roli oraz informacją, że „1899” jest najchętniej oglądanym serialem w USA. Pewnie duża w tym jego zasługa.

Sonda
Obserwujesz Macieja Musiała w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają